Citaat:
M@rco schreef op 27-06-2006 @ 22:13 :
Als een harde schijf bad sectors heeft dan kun je 'm wel weggooien. Je kunt er weliswaar voor zorgen dat 'ie die slechte sectoren niet meer gebruikt, maar dat is gewoon symptoombestrijding. Vroeg of laat worden het er meer.
|
Symptoombestrijding liever dan geen bestrijding.. ik word gek van tracks die niet leesbaar zijn, een paar honderd mb minder ruimte zou me niks uitmaken. Maar ervoor zorgen dat ie slechte sectoren niet meer gebruikt kan alleen mbv een low level format of..?
Een nieuwe schijf erin zetten heeft economisch gezien geen zin meer, accu heeft al wat slijtage en een geschikt model hd kost zo'n 90 a 100 euro
Citaat:
bambix schreef op 28-06-2006 @ 18:20 :
Ren naar de dealer en doe alsof je stom bent.
Zeg dat hij nummers overslaat en dat hij niet meer goed werkt, en je een nieuwe eist omdat hij nog 'maar' 6 maanden oud is ofzo
|
Mja mijne is bijna 2 jaar oud dus in principe heb ik nog garantie. Misschien toch maar proberen..
Wel triest dat er zoveel 1.8'' schijven op de markt zijn maar dat converters dan weer echt zeldzaam zijn..