Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Eten & Drinken
Bekijk resultaten poll: Welke melk drink je het liefst?
Magere melk 0 0%
Halfvolle melk 16 72.73%
Volle melk 5 22.73%
Verse melk (direct van de boer) 1 4.55%
Aantal stemmers: 22. Je mag niet stemmen in deze poll

Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-01-2013, 11:45
Silvano08
Avatar van Silvano08
Silvano08 is offline
Voor ons PWS doen wij onderzoek naar melk, en daarbij zouden wij als bij-onderzoek willen weten hoe de verhoudingen qua populariteit van de verschillende soorten melk zijn. Oftewel, welke soort melk wordt het meest en welke soort melk wordt het minste gedronken. Vandaar onze vraag deze poll in te vullen.

Alvast bedankt.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 14-01-2013, 12:03
Martiño
Avatar van Martiño
Martiño is offline
Zal ik dit topic voor jullie naar Eten & Drinken verplaatsen?
__________________
you're not my demographic
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 12:51
Verwijderd
Karnemelk zzz.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 16:56
Silvano08
Avatar van Silvano08
Silvano08 is offline
Dat vind ik een goed idee, Martiño.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 18:35
Hawahaai
Avatar van Hawahaai
Hawahaai is offline
Mijn vriend drinkt halfvolle melk, ik geen.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 19:49
Verwijderd
Vroeger dronk ik halfvolle melk, in de tijd dat ik probeerde iets aan mijn gewicht te doen magere melk en nu drink ik terug halfvolle melk.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 21:00
MiBe
Avatar van MiBe
MiBe is offline
Bijzonder dat zoveel mensen halfvolle boven volle melk verkiezen terwijl aan het tweede veel meer smaak zit. Is het soms dusdanig ver ingeburgerd dat men niet meer gewend is aan hoe melk smaakt? Alleen uit calorietechnisch oogpunt kan ik dat begrijpen.
__________________
Godzijdank ben ik atheïst.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 22:13
Verwijderd
Ik vind volle melk veel te zwaar eigenlijk. Dan is het net of ik een mond vol room heb. Toen ik aan magere melk gewend was, vond ik hetzelfde over halfvolle overigens. Nu ik weer halfvol gewend ben, smaakt magere als water. Het is dus eigenlijk wat je gewend bent. Maar het maakt qua calorieën wel behoorlijk verschil denk ik, ik heb er nooit naar gekeken, maar mijn huisarts zei bij één van mijn dieetpogingen geen melk meer te drinken. En toen ik vroeg of magere zelfs niet mocht, zei hij dat dat wel mocht, maar dat niemand dat vrijwillig zou drinken omdat het veel te waterachtig smaakte. Ik hou van melk (zo blij dat ik niet lactose-intolerant ben geworden!), dus ik heb me toen aan magere melk laten wennen en dat smaakte prima na een tijdje.

Laatst gewijzigd op 14-01-2013 om 22:15. Reden: dat was een hele lelijke fout
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 22:13
Verwijderd
Overigens is men inderdaad niet meer gewend aan de echte melk, ik heb al eens melk rechtstreeks van de koe gehad en dat kon ik niet echt waarderen.
Met citaat reageren
Oud 15-01-2013, 09:42
Silvano08
Avatar van Silvano08
Silvano08 is offline
Citaat:
Overigens is men inderdaad niet meer gewend aan de echte melk, ik heb al eens melk rechtstreeks van de koe gehad en dat kon ik niet echt waarderen.
Na altijd melk uit het pak uit de winkelschappen gehad te hebben en eens melk rechtstreeks van de koe te hebben gedronken, smaakt het mij verrassend goed. Het is heerlijk zacht, vergeleken met melk uit de winkel.

Magere melk smaakt voor mij daarentegen als water, en volle melk smaakt veel te romig. Maar dat komt waarschijnlijk door mijn gewenning aan halfvolle melk.
Met citaat reageren
Oud 16-01-2013, 11:03
MTpower
Avatar van MTpower
MTpower is offline
Het liefst drink ik volle melk, maar uit gewoonte drink ik meestal halfvolle melk.
Rauwe melk is uiteraard nog beter, ben er wel een keer goed ziek van geworden. Sindsdien eigenlijk alleen nog maar bewerkte melk gedronken
Dit geldt voor mij enkel voor koeienmelk btw. Rauwe paardenmelk vond ik niet te drinken, evenals rauwe schapenmelk .
__________________
Zoek en gij zult gezocht hebben.
Met citaat reageren
Oud 16-01-2013, 11:47
Verwijderd
Ik drink het liefste melk van de koeien van m'n oom, (gewoon zo hup uit de tank en in een emmertje doen). Maar omdat ik daar niet meer vaak langskom, drink ik nu alleen nog maar volle melk. Ik drink nu al zeker rond de 10 jaar, elke dag een 1liter melk.
Halfvolle melk vind ik echt te smerig
Met citaat reageren
Oud 16-01-2013, 12:20
Miekje*
Avatar van Miekje*
Miekje* is offline
Vers van de boer (helaas heb ik dat niet meer zo vaak) of halfvolle melk. Volle melk vind ik erg vies, dan is het net alsof je een glas boter leeg drinkt.
__________________
Wouldn't it be great if there was a war and nobody came?
Met citaat reageren
Oud 16-01-2013, 12:40
Naimin
Avatar van Naimin
Naimin is offline
Volle melk is het lekkerste, ik houd wel van een lekker vette bek
__________________
A myth is an image in terms of which we try to make sense of the world.
Met citaat reageren
Oud 21-01-2013, 16:59
Verwijderd
Ik drink geen melk, gewoon omdat ik het echt niet lekker vind
ik drink wel vaak karnemelk
Met citaat reageren
Oud 21-01-2013, 17:42
Dolores
Avatar van Dolores
Dolores is offline
Halfvolle melk. Ik heb volgens mij nog nooit volle of magere melk gedronken.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Eten & Drinken Melk is slecht voor elk!
TechXP
92 07-06-2005 14:36
Lichaam & Gezondheid Melk slecht voor je ?
Sprinkle
2 06-06-2005 14:50
Lichaam & Gezondheid Melk is ongezond!
Hydrogen
55 08-05-2005 19:59
Eten & Drinken De mythes rond melk
770
10 08-05-2005 12:40
Eten & Drinken Melk.
Verwijderd
42 12-03-2003 13:07
Lichaam & Gezondheid Melk is gif
romy17
76 31-10-2002 15:25


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:08.