![]() |
|
![]() |
Hoi mensen,
Ik heb al jaren een abonnement met telefoon. Nu loopt mijn abonnement af en twijfel ik er over om een sim only abonnement te nemen en mijn s4 te houden of een abonnement met een s5 te nemen. Ik heb hier gekeken om de prijzen van sim only te vergelijken. Nu is de goedkoopste sim only met wat ik wil 350 per maand en het abonnement met een s5 708 per maand. Is de s5 zoveel beter dan de s4, dat het dit prijsverschil waard is? Maatje66 |
Advertentie | |
|
![]() |
|
commercieel gewin terzijde; er zijn genoeg telefoons die 2+ jaren mee gaan; zeker modellen van de afgelopen paar jaren. Je moet je alleen realiseren dat het qua updates e.d. op een gegeven moment minder gaat worden; maar dat staat doorgaans de werking van de telefoon niet in de weg; zeker niet als je een een degelijk model koopt (en niet zwicht voor bepaalde budgetmodellen).
Verder is 'klachten van mensen in mijn omgeving' anekdotisch bewijs; zo ken ik genoeg mensen 'in mijn omgeving' die jaren met hun telefoon doen, dus tja. OT: als je huidige toestel nog prima mee kan dan kan je vrij snel uitrekenen of je goedkoper uit bent met Sim Only. Ik zou Sim Only sowieso aanraden gezien er tegenwoordig genoeg 'betaalbare' smartphones zijn van prima kwaliteit. Als je perse een high-end toestel wil kan een abonnement handig zijn, want het is gewoon een vorm van verspreide betaling; maar de laatste keer dat ik wat sommetjes maakte ontliep het allemaal niet veel (nog geen paar tientjes op jaarbasis).
__________________
During a disaster if we evacuate women and children first, it is just so we can think about a solution in silence
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Werk, Geld & Recht |
Telefoon Abonnement mixmasie | 1 | 29-06-2011 18:27 | |
Werk, Geld & Recht |
ik kan best wat hulp gebruiken:D manonnetjuh | 53 | 30-07-2009 00:18 | |
Werk, Geld & Recht |
in diepe schulden iLaySha_007 | 61 | 31-08-2007 22:30 | |
Werk, Geld & Recht |
Mobiele telefoon: SIM-lock verwijderen Gilbert | 12 | 21-07-2006 18:40 | |
De Kantine |
Aanbieding Mediamarkt G-force | 20 | 19-07-2006 16:39 | |
Software & Hardware |
[GSM] Sony Ericsson P910i Krekker | 6 | 24-04-2005 16:19 |