Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-11-2014, 13:33
anoniempjeQN
anoniempjeQN is offline
Hallo
Ik ben een meisje van 17 en heb al 1jaar lang een relatie met een jongen van 16. We hebben al reeds besloten om een eerste stap te zetten aangezien we er allebei voor klaar waren, met anticonceptie natuurlijk. Mijn familie heb ik dit niet verteld wegens religieuze redenen (mijn vader is een moslim en mijn moeder vindt dit een te jonge leeftijd om seksueel actief te zijn). Nu heb ik een probleem met mijn menstruatie. Ze zijn namelijk heel erg (veel bloedverlies, zware krampen en de eerste dag flauwvallen). Ik kom op het punt waar ik denk om aan de pil te beginnen. Mijn moeder wilt dus met mij mee naar onze huisarts om dit probleem te bespreken. Maar ze had het ook over een gynaecoloog. Nu begin ik toch wel wat bang te hebben aangezien de gynaecoloog toch wel zou moeten weten of ik seksueel actief ben. Hoe zou ik mij kunnen onderzoeken als mijn ouders dit zeker niet mogen weten? Wat zou ik moeten doen?
Alvast bedankt!
Met citaat reageren
Oud 14-11-2014, 13:54
Verwijderd
Ik verwacht dat de huisarts je dan gewoon de pil gaat voorschrijven, komt geen gynaecoloog bij aan te pas. De huisarts zou ook wel kunnen vragen of je seksueel actief bent. Kun je niet gewoon tegen je moeder zeggen "ik ga zelf naar binnen, kun je in de wachtkamer op me wachten"? Je bent 17, dus in Nederland geldt het beroepsgeheim ook tegenover je ouders (vanaf welke leeftijd dat in België zo is weet ik niet)
Met citaat reageren
Oud 14-11-2014, 13:56
Elin3
Avatar van Elin3
Elin3 is offline
Je zou eventueel zelf alleen naar deze afspraken kunnen gaan. Zeker naar de huisarts is niet zo'n grote stap en waarschijnlijk hoef je helemaal niet naar de gynaecoloog.
__________________
"Ariel, listen to me. The human world is a mess. Life under the sea is better than anything they got up there."
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Lichaam & Gezondheid leeftijd 1e x gynaecoloog
PrimRose
30 02-06-2020 05:37
Lichaam & Gezondheid Eerste keer naar de gynaecoloog: verhalen?
anja
87 04-07-2015 11:58
Liefde & Relatie Het grote zwangerschaps- en babytopic #8
Verwijderd
500 28-11-2009 17:43
Verhalen & Gedichten De gynaecoloog en ik
Flower_4_u
9 19-06-2005 21:53
Lichaam & Gezondheid Bij de Gynaecoloog ??
Kirstenhe
22 09-03-2003 17:55
Lichaam & Gezondheid Gynaecoloog... eng?
Verwijderd
15 30-05-2002 09:42


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:49.