![]() |
|
![]() |
Vriend zou me ook doodkietelen denk ik
![]() ![]() ![]()
__________________
~Voor je liefhebt moet je leren door de sneeuw te lopen zonder voetsporen achter te laten~ ][/Me >DEADLY< in love with my babeh ;)] O_o
|
![]() |
|
lijkt me ook echt super
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() duzz i hope dat het snel gebeurt .. lijkt me echt lekker leuk en tof om te doen ![]() ![]() ![]() xxxgirly
__________________
~'*'~I Love Mijn Schatje!!..alles kom goed aan het eind,zo niet,dan is dat niet het eind!!~'*'~
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() of gebruik andere voorwerpen waar je je of je partner mee kunt vastbinden. |
![]() |
|
![]() |
naw de vriendin die ik nu heb pest me al genoeg
![]() ![]() en haar vast binden wil ik alleen als ik der dan ook echt ff goed de tijd voor kan krijgen ![]() ![]() maar ikzelf heb er gen problemen mee ![]() ![]()
__________________
'Ode aan Scatterheart' - 'Rotzooien deed je in 2000 op de achterste rij.'
|
![]() |
|
![]() |
hebbuh we pas ook gedaan mijn vriendin heeft me toen met een riem aan het bed vastgebonden een beetje sm is echt wel geil hoor!
vatsig vriendje heb ik he???? hahaha nee hoor hem een beetje kratsen is wel leuk om te doen!!!!!!!!!!!!!(btw hij doet wel stoer mare een beetje eng vond ie het wel ![]() niet waar ze is echt wel niet zo streng met wat ze zecht hoor daarom doe ik zo stoer! nee hij is te lief om helemaal af te katten zo'n kreng ben ik nou ook weer niet!!! jammer, zijn er nog meisjes die dat wel doen...vertel bij deze is het dus uit wat een sukkel.... nog lekkere jongens die wel willen hijgen voor mij????dat durft hij namelijk niet zie je nu wel wat voor kreng ze is
__________________
xxxxxxxx
|
![]() |
|
Lijkt me ook wel wat
![]() Maar damn waar moet ie me dan in godsnaam aan vastbinden ![]() We hebben trouwens al wel besloten dat als we ooit zamen gaan wonen dat we een tweepersoons bed met spijlen willen. Maar eigenlijk wil ik die nu al wel ![]() Hehe, mijn moeder ziet me aankomen: Maaaaaaamaaaaaaaaaa, ik wil een bed met spijlen ![]()
__________________
Everything in moderation. Including moderation.
|
![]() |
|
![]() |
belangrijk punt is dan natuurlijk blindelings vertrouwen , en dat heb je niet 1 2 3 met iemand.
hmm ik vind t opzich wel lichtelijk interessant maar toch niet voor te lang of te vaak ![]() ![]()
__________________
*in a fools mind everyone's simple* *I see I want I take*
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Lijkt me ook wel iets !!balen dat me vriend en ik allebei een bed hebben waar je je niet aan kunt vastbnden!! ![]()
__________________
Love Is Like War...Easy To Start...Difficult To End...Inpossible To Forget!!
|
![]() |
||
Citaat:
maar geblinddoekt is nóg opwindender, want dan weet je helemaal niet wat er gaat gebeuren!!
__________________
Let's set sail for seas of passion...
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
maar als je niet vastgebonden bent en gewoon afspreekt dan de een niks mag doen, dan heb je dat gevoel van "overgeleverd zijn" niet... en das juist zo geil! op een gegeven moment kan je je denk ik ook niet meer inhouden, dan sla je toch je armen om hem/haar heen, of druk je zijn/haar hand ergens waar je wilt (als ie je zit te pesten ![]()
__________________
Let's set sail for seas of passion...
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Seksualiteit |
De (cu2) sexvragenlijst Some | 41 | 25-04-2020 22:14 | |
Seksualiteit |
Voor de ontmaagdende jongens poesiefox | 19 | 13-05-2003 19:19 | |
Seksualiteit |
vreemde dingen damaetas | 49 | 07-05-2003 17:57 | |
Seksualiteit |
wie doet... Gerard SnEl | 11 | 20-03-2003 12:25 | |
De Kantine |
[gouwe ouwe] wat staat er onder je ctrl+V ??? damaetas | 582 | 27-01-2003 18:11 | |
Seksualiteit |
Nieuw op deze forum dus laat ik maar eens met iets gek beginnen. caro17 | 49 | 10-04-2002 15:45 |