Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
Moeilijk!
Je zit nu in je 3e jaar en hebt er de helft nu al opzitten! Ok..de stage is nu niet helemaal naar je zin om bepaalde redenen maar dat hoeft niet te zeggen dat je je zo blijft voelen de komende jaren..Misschien wil je wel liever een baan op SPW-niveau, vergeet niet dat je je HBO-diploma wel voor altijd hebt als je je studie afmaakt.. Misschien hou je wel heel lang een baan op MBO-niveau en kom je er na een aantal jaar achter dat je toch liever iets anders wilt, meer uitdaging of wat hogerop in het bedrijf. In dat geval heb je onwijs veel aan het feit dat je je HBO-papiertje hebt gehaald. Probeer alles rustig op een rijtje te zetten en de situatie goed te relativeren..Hopelijk lukt het je..het is belangrijk je gevoel achterna te gaan maar probeer ook met je verstand te denken! Heel veel suc6 iig! Greetz Guesst ![]() |
![]() |
|
![]() |
Je zegt dat je je stage niet aankan. Ik weet natuurlijk niet waardoor dat komt, maar als het door een ziekte of een vorm van (over)vermoeiheid komt, is het dan geen optie om er gewoon dit jaar uit te stappen, en dan volgend jaar weer verdergaan waar je gebleven was. Misschien is het dan ook een optie om de rest van dit jaar te werken in een kinderopvang, om te zien of dat je bevalt.
Op die manier weet je aan het einde van het jaar genoeg van het werken op MBO niveau(voorzover dat te definieren is) om een keuze te kunnen maken wat je verder wilt doen, lijkt me. |
![]() |
|
![]() |
Bedankt, maar ik heb nu mijn besluit genomen dat ik niet verder wil met HBO. Ik kan de stage niet aan omdat ik teveel begeleiding nodig heb en dat ik veel dingen niet kan verwoorden die in mijn hoofd zitten. Maar ik ben toch geen carriere strevertje dus ik denk niet dat ik later spijt ervan zal krijgen want ik wil niet eens hogerop komen want dan krijg ik teveel op mijn nek en raak ik weer gestressed. Dus ik heb mijn keuze nu gemaakt.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Studeren |
Misschien verplicht moeten stoppen met opleiding! brands | 2 | 04-02-2010 17:47 | |
Algemene schoolzaken |
Stoppen Met HBO opleiding/1 feb regeling Goku_18 | 14 | 09-01-2006 21:25 | |
Algemene schoolzaken |
Stoppen met Hbo Steelserpent | 1 | 06-12-2005 15:49 | |
Algemene schoolzaken |
Stoppen met opleiding Winnetoe | 11 | 31-05-2005 14:00 | |
Algemene schoolzaken |
Gestopt met studie, wat nu? kakelkip | 35 | 15-01-2005 19:00 | |
Algemene schoolzaken |
stoppen met huidige opleiding en volgend jaar met een andere beginnen MaakUt | 2 | 14-12-2001 03:00 |