Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Topic gesloten
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 04-01-2003, 12:51
Buffy
Buffy is offline
hallo mensjes!!!

kheb een probleempje, waar ik al de hele week over zit te stressen.

tijdens mijn vorige strip van de pil, heb ik geloof ik een pil iets te laat ingenomen (je mag hem max. 12 uur te laat innemen en ik was 14 uur te laat ofsow). dat pilletje was de 1e van de 3e week. ik heb deze strip afgemaakt en toen gewoon mijn stopweek gehouden. op de laatste dag van de stopweek (een paar uur voordat ik mijn eerste pil van de nieuwe strip zou slikken) ben ik wat aan het prutsen gweest met mijn vriendje, en er is wat voorvocht in mijn vagina gekomen. dit was 28 december.
sinds 30 december, toen ik me ineens weer realiseerde dat ik misschine een pil vergeten was; ben ik aant stressen.
ik ben duizelig, kijk dubbel en als ik wat gegeten heb heb ik wat een misselijk gevoel. ook is soms mijn gehoord anders; het lijkt wel of de druk bij het trommelvlies dan niet gelijk is. je hoort dan heel gek.
in de bijsluiter staan deze verschijnselen bij typerende klachten voor trombose.

WATTIS ER MET MIJ AAN DE HAND???

help me please!!!

p.s. ik ga deze week wel naar de huisarts, dattis een soort controle omdat ik net 3 maanden aan de pil ben. ik slik stediril 30.
ik heb hiervoor nooit eerder klachten gehad, dit is de eerste keer dat ik me zo zwaar belabberd voel.

veel liefs Buffy
__________________
Ik hald fan myn mantsje (wie weet wat dat betekend mag et zeggen! :P)
Oud 04-01-2003, 13:04
ekki
Avatar van ekki
ekki is offline
Grote piltopic!!

Topic=closed
__________________
De enige domme vraag is de niet gestelde vraag. (© Caatje) | Ik ben gelukkig, gelukkig (naar Brigitte K.) | Koeien!!!! (© Brigitte Kaandorp) | ergo
Topic gesloten


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Muziektopic #5
rare kwast
495 05-10-2006 16:20
Psychologie Muziek.
Quiana
499 07-10-2004 11:34
Verhalen & Gedichten Love,school and beer
dark_poetry
0 05-02-2004 15:09
Verhalen & Gedichten Sadness everyday for me
TwiSt
0 22-10-2002 15:46
Verhalen & Gedichten Is it love?
HipHopSter
3 28-11-2001 16:41
Verhalen & Gedichten Forgive me, I'm sorry
AngelLena
7 22-08-2001 18:49


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:22.