Advertentie | |
|
![]() |
|
Hey meissie,
Damnzzzz...wat maak je jezelf het ook moeilijk. Vat dit niet verkeerd op want het is niet verkeerd bedoeld. Ik kan echt wel begrijpen in wat voor situatie je zit; heb er zelf ook in gezeten. En hoe je je woorden gebruikt (ik weet natuurlijk helemaal niet wat er is), merk ik gewoon iets: zo dacht ik eerst ook. Ik kan je natuurlijk niet helpen, ik ken je niet en weet niet wat er met je is. Maar een ding moet je wel onthouden: je kunt het niet alleen. Ik weet dat je internationalist hebt, alleen als jullie samen het niet meer op kunnen lossen moet je wel uitkijken dat je elkaar niet in een gat trekt. Ik zeg niet dat jullie dat doen:" ik wil je alleen waarschuwen. Zet de dingen eens een keer op een rijtje en denk eens rustig na over wat je nu wil in je leven. Zeg niet dat alles kut is want er zijn goede dingen en aan die dingen moet je je vast houden al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Neem rust en tijd om na te denken. Zulke dingen los je niet vanzelf op. Daar heb je tijd en steun van anderen voor nodig. Wil niet alles tegelijk maar ga stap voor stap. Dan kom je er wel, hoe uitzichtloos het nu ook lijkt. Heb vertrouwen in jezelf en zoek een puntje waar je je op kan concentreren zodat je een beetje moet kan verzamelen. Lukt de eerste stap? Dan heb je al veel meer moed voor de tweede. Lukt de eerste stap niet? Jammer dan en gewoon doorgaan! Het klinkt allemaal makkelijk maar het is wel zo... heel veel succes meissie!!! |
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Citaat:
Er zijn altijd mensen met die het slechter gaat, je leeft dan ook in een subjectieve realiteit. Wat voor jou erg is, ervaart een ander misschien als bijzaak en vice versa. Geven mensen soms misschien aan dat jij je aanstelt? Dat is namelijk vaak een oorzaak van het schuldige gevoel.. |
![]() |
|
![]() |
He Iotje!
In die ene periodes dat ik depri was pakte ik altijd pen en papier en probeerde ik altijd te verwoorden wat mij dwars zat (in dichtvorm). Want als je psychische problemen kan verwoorden is het vaak makkelijker om ze te verwerken. Verder weet ik even niks te schrijven behalve VEEL STERKTE !
__________________
Hasta la victoria siempre/ ik =ongeaccepteerde abiologische achterneef van Internationalist/ ik = lid van AntiBreezerFront.
|
![]() |
|
![]() |
Héééél herkenbaar!
Ik kan heel goed met mijn moeder praten en we hebben het er over gehad (allebei janken natuurlijk ![]() En zij heeft dingen gezegt die ik als ik depri ben tegen mezelf zeg: Je hebt nu genoeg meegemaakt! Het kan bijna niet erger! Nu moet je alleen de kracht nog vinden om voor je geluk te vechten. Het komt wel meissie! Positief blijven denken! 5 jaar hebben we in de shit gezeten en nu is het voorbij we gaan er samen wat moois van maken enzo. En dat zegt ze dat alles wel weer goed komt enzo. Dat vond ik heel lief en ik denk dat iedereen iemand nodig heeft die je moed inpraat en zulk soort dingen zegt. Een positief iemand om je heen. En op momenten bijvoorbeeld als ik helemaal dubbel lig met mijn vriendin dan vergeet ik alles eventjes, en als ik uitga wil ik het ook nog weleens vergeten. Ik probeer zo min mogelijk alleen op mijn kamer te zitten want dan ga ik er steeds meer aan denken en me nog kutter voelen enzo. Ik weet eigenlijk niet echt een zinnig advies... sorry sterkte!!! Dikke Zoen
__________________
*-_-*If you love something set it free, if it comes back it`s yours, if not, it never was yours*-_-*-----> Denk er maar aan!!
|
![]() |
|
![]() |
mmm.
Zusje, je moet niet zo verdrietig zijn. Er zijn genoeg redenen om je kut te voelen maar er zijn gelukkig ook genoeg redenen om blij te zijn. Het ligt volledig aan jezelf om te bepalen welke te negeren. Ik weet dat het soms ook niet te negeren is en dat je je dan gewoon te kut voelt en er niks meer aan kan doen. Ik kan je in ieder geval wel zeggen dat het mischien ook iets te maken kan hebben met de hoeveelheid wiet die je de laatste tijd rookt. Anyway, alles komt uiteindelijk wel weer goed. And Iluvyoualways... ![]()
__________________
Life is beautifull, it really is, without it, you're dead
|
![]() |
|
![]() |
Het leven is niet altijd even makkelijk. In de ene periode maak je veel mee en heb je een rotperiode, in de andere periode ben je weer zielsgelukkig. 't Is nu een kwestie van doorzetten en je problemen oplossen. Je hebt het over dingen die steeds terugkomen, dingen die je niet verwerkt hebt. Die komen steeds terug juist omdat je ze niet verwerkt hebt. Probeer manieren te vinden om die dingen wel te verwerken, zorg dat je eroverheen komt. Als die pijn verwerkt wordt, kun je verder met je leven. Ik weet niet wat het allemaal precies is, en dat zijn mijn zaken ook niet, maar hoe erg het ook is, tijd kan de wonden helen. Het gaat natuurlijk niet vanzelf. Die oude herinneringen kun je niet verdringen, dan blijft het je achtervolgen. Je zult er dus m.i. over na moeten denken, erover praten, en oplossingen moeten vinden voor de problemen die er zijn. Is heus niet makkelijk, maar je kunt het. Zolang je die strijd niet aan gaat blijf je op dat randje leven, zo niet kun je nog wel 'ns van dat randje afvallen en van kwaad tot erger komen.
__________________
The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently - Steve Jobs
|
![]() |
|
![]() |
je gevoel ken ik. het is maar hoe jouw karakter is of je je ergens aan vast kunt houden. dat is heel erg moeilijk. wat ik zelf doe is als ik het echt niet meer red dan bel ik een vriendin op om te vragen of we een paar dagen later wat gaan doen en dan heb je die dagen die daar tussen zitten iets om je aan vast te houden. bij mij werkt het!!!!
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Algemene schoolzaken |
Hoe nu verder??? Tips? solem | 0 | 18-01-2012 12:48 | |
De Kantine |
Saain und Zeit #1223 Verwijderd | 500 | 25-11-2010 23:39 | |
Psychologie |
[discussie] zelfmoord Orpheo | 167 | 16-02-2007 00:08 | |
Liefde & Relatie |
moeilijke beslissing :( *Supergirlll* | 18 | 03-03-2005 15:35 | |
Liefde & Relatie |
Vreemdgaan: Opbiechten of.... Broccoli* | 98 | 08-10-2004 21:37 | |
Liefde & Relatie |
Ik snap het even niet meer... Mytana | 7 | 18-03-2002 21:48 |