Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 04-07-2003, 09:48
Verwijderd
Ik zit echt met een behoorlijk probleem. Ik heb +- anderhalf jaar een hele lieve vriend, en dat is nou net het probleem.
Hij is zo lief voor mij dat hij alles zo wil doen als ik het hebben wil. Hij wordt nooit boos op mij of iets dergelijks. En de zeldzame keer dat we een discussie hebben geeft hij mij uiteindelijk altijd gelijk.
Voor sommige mensen zal dit alsd een ideaalbeeld klinken, maar voor mij is dat het niet. Ik heb tegengas nodig, iemand die ook gewoon nee tegen me durft te zeggen en me niet alleen maar wil "pleasen" om me niet kwijt te raken.
Ik heb het er al een paar keer met hem over gehad, maar dan zegt hij dat hij het anders wil proberen te doen. Maar het punt is juist dat ik niet wil dat hij zn halve leven gaat veranderen voor mij.
Aan de ene kant denk ik dat ik het beter uit kan maken, maar aan de andere kant ben ik nog wel echt verliefd op hem en hou nog steeds van hem.

Help me, wat moet ik nou doen??????????????
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 04-07-2003, 09:56
Soezen
Avatar van Soezen
Soezen is offline
Hem vertellen wat je hier neerzet. Dat je eraan aan denkt om het uit te maken, en dan maar afwachten wat hij zegt. die jongen verandert toch niet, als hij iemand is die geen tegengas geeft, wordt ie dat niet. Misschien is uitmaken de beste oplossing..
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 10:00
miro
Avatar van miro
miro is offline
Ehm dat heb ik ook gehad bij mijn ex. Wat heb ik gedaan? T uitgemaakt, doordat er totaal geen spanning of tegengas was, werd de relatie saai. Na 2 jaar is het dan wel welletjes, dan wil je wat meer avontuur in je relatie.

Mijn advies: heb t erover nu t nog kan. Je gaat je steeds maar meer aan m ergeren, geloof mij maar. En uiteindelijk is er dan geen weg meer terug.

[edit] typo

Laatst gewijzigd op 04-07-2003 om 10:17.
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 10:09
ieneminie
ieneminie is offline
Ik heb het nu ook. Ik ga het uitmaken.
__________________
Zeg niet alles wat je weet... maar weet altijd wat je zegt...
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 10:21
luckyleo
luckyleo is offline
Citaat:
ieneminie schreef op 04-07-2003 @ 11:09:
Ik heb het nu ook. Ik ga het uitmaken.
en dat beslis je hier nu ff ?
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 10:31
Verwijderd
Weet je zeker dat het niet gewoon komt doordat hij het écht altijd met je eens is?
Zo niet...
Tja... zoals hij is past-ie niet bij jou, maar je wil niet dat hij verandert... ergo: hij past niet bij jou...
Je kunt het nu uitmaken, of niet, maar dan zal het waarschijnlijk óóit wel uit gaan...
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 10:52
Verwijderd
Ik had dit kunnen vertellen. alleen dat anderhalf jaar klopt niet helemaal, dat zou dan 10 maanden zijn... Al is was het in het begin wel meer dan nu. Nu maakt hij soms opmerkingen terug, om het zo maar te zeggen.
En ja af en toe is het irritant, maar van de andere kant, bij mij dan, soms is het ook heel makkelijk, iets wat mij goed kan doen ofzo

Maar je vriend is zo, ik denk dat het voor hem moeilijk is om te veranderen, maar ja dat geef jezelf ookal aan. Je moet denken wat je wil, ik bedoel je bent ooit voor hem gevallen, mss juist wel omdat hij zo lief is! Mss past een andere jongen wel niet bij je, al denk je nu van wel. IK bedoel het gaat toch al anderhalf jaar goed, en dat is niet voor niks. Je geeft om hem, je houdt van hem, je bent nog verliefd op hem. Val je dan niet gewoon op dit soort jongens? En is het echt zo erg dat hij altijd ''te'' lief is. Zou je het met een andere jongen wel zo lang volhouden?

Als ik naar mezelf kijk, ik ben best wel bitcherig af en toe, en ik denk dat niet alle jongens daar goed mee om zouden kunnen gaan. Terwijl hij dat wel kan, door gewoon altijd lief te blijven doen. Voor mij is het makkelijk, ik hoef mijn bitcherige karakter niet te veranderen voor hem, hij vindt me toch wel lief (en hij ziet het niet als bitcherig).

Beetje nutteloze post dit...
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 23:42
droppie
Avatar van droppie
droppie is offline
ja, ik had ook precies hetzelfde met mijn ex....
vreeeeeesluk vond ik dat! in het begin vond ik het allemaal heel lief enzo en was ik dolgelukkig..maar later begon het me te irriteren.....ik werd er helemaal gek van! je kon nooit meer ff lekker op mekaar zitten vitten, want hij vermeed discussies....echt erg....
ik heb het ook uitgemaakt.....en ik merkte dat, dat voor mij beter was, maar jij houdt echt van hem geloof ik (en ik deed dat gewoon niet meer...werd gewoon te gek van hem) dus dan weet ik niet wat ik zou doen.....
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 23:47
poesiefox
poesiefox is offline
Het is godverdomme ook niet goed of het deugt niet he!
__________________
Pfff. Boeie.
Met citaat reageren
Oud 04-07-2003, 23:51
Bruut
Avatar van Bruut
Bruut is offline
ja dit vink ook nerges op slaan

als jonges ertegenin gaan ist niet goed, en als ze er niet tegenin gaan ist ook weer niet goed
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 00:05
skatefamke
skatefamke is offline
ik heb zoiets ook eens gehad en ik kwam erachter dat ik er absoluut niet tegen kon. ik heb het uitgemaakt toen.
__________________
give me one reason to be beautiful
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 00:56
CryptapiX
Avatar van CryptapiX
CryptapiX is offline
mjah mischien is die jongen gewoon zo?
want als dat zo is kun je moeilijk gaan verw88 van um dat ie veranderd en tegengas gaat geve...
waarschijnlijk heeft ie met jouw mening "leren leven" en is hij het nu altijd met je eens..
__________________
I have not failed, I have just found 10.000 ways that won't work
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 09:11
Unexplained
Avatar van Unexplained
Unexplained is offline
Dit is natuurlijk een paradox.

Als je hem vertelt dat hij niet steeds naar jouw pijpen moet dansen, is zowel het doorgaan met het huidige gedrag als het luisteren naar dat advies, jou gehoorzamen.

Conclusie: je zult nooit tevreden zijn in deze relatie
__________________
Risico's: als je nooit iets nieuws probeert, mis je veel enorme teleurstellingen
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 10:42
Verwijderd
Ja ik weet eigenlijk dat mijn hoofd zegt dat ik het uit moet maken. Maar het probloeem is dat mijn hart dat niet wil!!! Deed hij maar wat verkeerd, dan zou het allemaal wat makkelijker zijn, maar dat is het um juist, hij doet nooit wat verkeerd.
Echt beroerd is het, helemaal omdat mijn ouders net op vakantie zijn en de meeste van mijn vrienden ook dus kan ik er met niemand over praten
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 11:00
Verwijderd
Citaat:
Eme schreef op 05-07-2003 @ 11:42:
Echt beroerd is het, helemaal omdat mijn ouders net op vakantie zijn en de meeste van mijn vrienden ook dus kan ik er met niemand over praten
Misschien nog een keer met je vriend er over hebben...? En voor jezelf uitmaken wat je nou eigenlijk wil...'k snap wel dat er over praten dan ook handig ed is...misschien kun je dat dan doen als er mensen terug komen...iig geen overhaaste beslissingen nemen, lijkt me.
Met citaat reageren
Oud 05-07-2003, 12:09
groovy
Avatar van groovy
groovy is offline
Ik heb PRECIES zo'n vriend..en zat in hetzelfde parket als jou...wel willen dat hij verandert in dat opzicht, maar ook weer niet dat hij helemáál verandert extra voor mij..

Wat bij ons hielp was...bij zijn vrienden was hij veel feller in dat opzicht, en bij mij liet hij juist een beetje over zich heen lopen..ik vroeg waarom hij dan nooit bij mij zo deed...dat vond ie te hard voor mij zei hij..nou toen heb ik hem meteen duidelijk gemaakt, dat ik wel tegen een stootje kan, en als ie echt zo'n eikel word tegen me, ik hem dan wel een schop onder zijn kont geef..

Zeg hem dat hij zichzelf moet zijn en zijn eigen mening moet hebben en volgen...dat moet toch wel lukken? Je moet er nóg een keertje goed met hem over praten en gewoon zeggen dat hij moet durven zeggen wat hij denkt en voelt en waar het op staat...

Gewoon er ff goed inprenten

Veel suc6!!!
Liefs
Met citaat reageren
Oud 06-07-2003, 18:33
Verwijderd
t is uit....
thanx for de hulp
ik heb er best veel aan gehad!!!!
Met citaat reageren
Oud 06-07-2003, 19:08
BELLEKE
BELLEKE is offline
ik hoop dat je je beslissing goed overdacht hebt want waarschijnlijk houden jullie nog best wel veel van elkaar... veel succes verder
__________________
zien doe je met je hartje, niet met je oogjes
Met citaat reageren
Oud 06-07-2003, 19:13
Maddan
Avatar van Maddan
Maddan is offline
ik zou die vriend kunnen zijn geef mn vriendin ook veels te vaak gelijk en bij meningsverschillen moet ik maar altijd haar gelijk geven, doe ik vooral omdat ik veels te bang ben haar te verliezen..
__________________
Dingen. Doen. Gebeuren!
Met citaat reageren
Oud 06-07-2003, 20:26
teddybeer1983
Avatar van teddybeer1983
teddybeer1983 is offline
Je bent verliefd en je houd van hem, waarom zou je het dan gaan uitmaken. Zoals Maddan zegt je vriend wil je niet kwijt en vindt daarom alles goed wat je doet. Hij houd blijkbaar dus heel veel van je. En hij zal best een eigen mening hebben die hij ook wel zal geven als jij daar om vraagt.

Misschien is het ook een idee om vaker schriftelijk (mail, sms etc) met hem te praten. Ik durf bijvoorbeeld meer te schrijven dan te zeggen. Puur omdat ik dan ook niet meteen een tegenreactie krijg waaruit ik kan opmaken dat de ander het oneens is met wat ik zeg. En dat ik hoor dat ik diegene 'pijn' doe. (ik kan vaak een onwijze zeur, herhaal vaak zaken, zijn en dat vinden anderen (logischerwijs) vervelend, maar ik moet dan gewoon ff m'n hart luchten)

Veel suc6, maar ik zou het niet zomaar uitmaken, want volgens mij hou je ook nog onwijs veel van hem. Wanneer een relatie echt saai word, dan merk je dat en dan verdwijnt de liefde ook automatisch.
__________________
Vrouwen gaan uit om te vergeten................ en mannen om bij de vrouwen te zijn
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Ruim 800 doden na paniek in Bagdad
Slaughter
14 31-08-2005 21:10
De Kantine Hoe reageer jij als je in paniek bent?
Verwijderd
78 20-03-2004 21:39
Psychologie paniek - / angststoornis reacties graag
devilcat
14 07-01-2004 13:47
Verhalen & Gedichten opdracht (angst/paniek)
debieltje nr 1
5 04-11-2003 17:33
Liefde & Relatie Het "in paniek raken" tijdens een relatie.
Phileine
16 23-04-2003 21:14
Levensbeschouwing & Filosofie Is de westerse mens nou te paniekerig ofzow?
Rerisen Phoenix
13 09-05-2002 21:03


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:36.