Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 16-08-2003, 15:48
dragonrider
Avatar van dragonrider
dragonrider is offline
Als een plaatje niet helemaal compleet is, het eerste gedeelte of het laatste gedeelte van het bestand is er niet ofzo, dan kan je het plaatje vaak niet openen. Is er geen manier dat je de overgebleven data gewoon kan bekijken en dat je gewoon een stukje van het plaatje mist?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 16-08-2003, 16:05
Verwijderd
Dat kan soms, maar dan zou het met explorer in princiepe ook al moeten werken..
Met citaat reageren
Oud 17-08-2003, 22:35
Zoulou
Avatar van Zoulou
Zoulou is offline
Je bedoelt zeker pics die je downloadt met een p2p-client zoals kazaa en die er niet volledig aankomen, en dus blabla.dat als naam hebben?

mja die kan je zien... in je configuratiescherm klik je op add/remove programs, dan die tab waar je verschillende windowsonderdelen optioneel kunt installeren vanuit je windows installatie-cd. Daar heb je normaal gezien ergens bij system tools of accessories "snel weergeven" of "quick view". Installeer dat. Nu kan je in je windows explorer het bestand in kwestie aanklikken met je rechtermuisknop en daar zie je die optie "quick view". En hupla, 8 keer op de 10 zie je dan die pic.
Als dit nog niet lukt, bestaan er goede programma's om afbeeldingen te editen en te verwerken, zoals ACDSee, die alle bestanden, ook niet-afbeeldingen, probeert weer te geven. Hier heeft die prog tot hiertoe alle onvolledige afbeeldingsbestand kunnen openen.
__________________
Rock is dead they said? Long live Rock!
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
ARTistiek Plaatje-voor-plaatje stripverhaal
Noedelhap
105 27-07-2012 09:23
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap 'Bijles in plaats van blijven zitten'
Gatara
60 31-05-2012 23:10
De Kantine Kom op met dat plaatje!
perfectme
500 17-02-2006 12:30
Software & Hardware [php] halftransparante plaatjes maken
ekki
4 19-01-2005 20:39
Software & Hardware In Word een plaatje invoegen
Verwijderd
5 15-02-2004 20:19
Software & Hardware Referer van plaatje..
Verwijderd
12 13-07-2003 17:08


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:33.