|
|
Bekijk resultaten poll: Wat ben je liever? | |||
Kaal en dik |
![]() ![]() ![]() ![]() |
35 | 31.82% |
Gerimpeld en oud |
![]() ![]() ![]() ![]() |
47 | 42.73% |
Gespierd en een misvormde hoofd/ Mooie lichaam en misvormd hoofd |
![]() ![]() ![]() ![]() |
14 | 12.73% |
Gehandicapt (afgehakte ledematen enzo) en mooi |
![]() ![]() ![]() ![]() |
14 | 12.73% |
Aantal stemmers: 110. Je mag niet stemmen in deze poll |
![]() |
|
Topictools | Zoek in deze topic |
Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
ik heb gestemd op gehandicapt, afgehakte ledematen kan je op veel manieren opvatten. Dat je 1 of beide benen mist, of dat je een vinger mist. Ik heb het opgevat met dat ik geen pink meer zou hebben. Daar zou ik best mee kunnen leven.
Kaalheid lijkt me niks, dikheid valt weg te werken. Pruiken jeuken en nemen veel risico's met zich mee. Ik wil niet oud zijn en rimpels vind ik ook niks. misvormt gezicht lijkt me ook niks. |
![]() |
|
Gehandicapt en mooi..
Denk dat ik meer moeite ermee zou hebben met het feit dat ik lelijk zou zijn, dan met het feit dat ik een ledemaat mis. *ijdelheid*
__________________
|| Eigenlijk heel aardig || Don't be too open-minded, your brains might fall out! || ADT, 01-12-'05! || Generatiecrisis!
|
![]() |
|
Gerimpeld en oud, dat word ik uiteindelijk toch wel. Hoop ik.
Plus dat gerimpeld en oud een goede (en logische) combinatie is, en het niet per se lelijk oid hoeft te zijn. (en ik meer moeite zou hebben met misvormde hoofden, missende lichaamsdelen en dik zijn..)
__________________
Drie.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
|| Eigenlijk heel aardig || Don't be too open-minded, your brains might fall out! || ADT, 01-12-'05! || Generatiecrisis!
|
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() ![]() Citaat:
![]() Ontopic: ik heb kaal en dik gestemd, dan lijk ik in ieder geval qua omvang op m'n grote held Quintis. ![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Liefde & Relatie |
Wat heb je liever? .Ingrid. | 67 | 01-09-2008 21:04 | |
De Kantine |
De "wat wil je later worden curve" trophus | 54 | 16-07-2007 04:11 | |
De Kantine |
Wat had je wat je niet meer hebt? Rodion | 43 | 03-03-2005 16:29 | |
Seksualiteit |
Onderdanig... Vlinderr | 161 | 27-10-2004 22:47 | |
De Kantine |
Wat betekent je avatar en zooi? Verwijderd | 14 | 30-04-2003 18:18 | |
Verhalen & Gedichten |
Zo ben je best wel goed. Vlooienband | 7 | 01-04-2003 20:37 |