Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Zo'n overschrijvingskaart is gemaakt om zelfs begrijpelijk te zijn voor de grootste debiel, dus jou moet het zeker lukken.
Je eigen rekeningnummer staat op de overschrijvingskaart voorgeprint als het goed is. Het enige dat je zelf moet invullen is het rekeningnummer en de naam waar het naar toe moet, het bedrag in cijfers, het bedrag in letters, en je handtekening. Een kind kan de was doen :0 |
![]() |
|
Als je geen girofoon hebt of niet via internet kan bankieren kan je altijd nog een beroep doen op een boekje met overschrijvingskaarten dat je zeker weten hebt gekregen bij je rekening. Als ze op zijn of als je ze niet kunt vinden kan je volgens mij gewoon nieuwe halen bij de bank.
__________________
~ God's own existence is the only thing whose existence God's action does not explain ~ | You are the symbol of too much thinking...
|
![]() |
||
Citaat:
En een factuur is een overzicht met wat je precies moet betalen. Ook staan hier zaken als BTW over je aankopen en adresgegevens van het bedrijf op.
__________________
Derp
|
![]() |
|
sorry voor de up, maar als je geld overmaakt van je girorekening v/d postbank via Girotel naar een rekeningnummer van een andere bank, staat het geld dan meteen op die rekening...??
__________________
Hoewel zowel vertrouwenskwestie als pleeborstelfobie vijf lettergrepen tellen, valt de verdere verwantschap tussen deze woorden vies tegen.
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Derp
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken van ABN naar Rabo, hoe lang? TBSpatient | 10 | 11-07-2011 15:03 | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken naar Canada x-spekkie-x | 8 | 27-10-2010 15:04 | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken als je rood staat?? Zet00 | 19 | 06-11-2008 19:58 | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken boxx | 3 | 11-04-2006 15:10 | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken Daantje_0705 | 13 | 02-03-2006 11:27 | |
Werk, Geld & Recht |
Geld overmaken Thirsa | 14 | 24-08-2005 18:10 |