Advertentie | |
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
heb je al dat werk voor niets gedaan PLUS je krijgt twee door elkaar lopende verhaallijnen, want de ene vond dit vervolg beter, en de ander dat ![]()
__________________
Der Wahnsinn ist nur ein schmaler Brücke
|
![]() |
|
“Ok! Het staat er op” klinkt het vanachter de bosjes. “Goed gedaan Krelis, vooral dat pieperige geluidje”. Hans, de regisseur komt tevoorschijn en bekijkt samen met de cameraman de opnames terug.
Hans besluit dat de scene goed gelukt. "Let's call it a day. Het is een vermoeiende dag geweest. Morgen gaan we weer verder op deze plek." De spullen worden ingepakt en de mensen gaan naar huis of gaan samen nog ergens gezellig een biertje drinken. (hoe kort kan een stukje zijn dat je schrijft)
__________________
ja, maar...
|
![]() |
|
Maar Krelis heeft vandaag geen behoefte aan gezellig wat drinken met de mensen van de set. De hele dag is hij er met zijn gedachten niet bij. Gisteravond had hij ruzie met zijn vrouw Martine.Volgens Martine kreeg ze te weinig aandacht van haar man, hij was alleen maar bezig met zijn film carriere. Dit irriteerde Krelis verschrikkelijk en zinnen als "Jij ook altijd met je gezeur" en "Je weet hoe belangrijk dit voor me is" vlogen door de huiskamer. Uiteindelijk is Martine stampend het huis uitgegaan, en liet een boze Krelis achter.
Maar nu, nu zijn vrouw niet vertrouwd zoals elke ochtend naast hem wakker werd, voelde hij zich wel erg down. Vragen spookten door zijn hoofd, en terwijl hij starend naar de grond verder liep knalde hij tegen iemand aan. Krelis keek op en keek recht in de ogen van een wonderschone vrouw, met lange bruine krullen die soepel op haar rug vielen. Krelis liep rood aan en mompelde een excuus, maar er kwam niet meer uit dan wanhopig gemurmel toen de vrouw hem een sprankelende glimlach toeworp en zei: ''...'' Tja...wat zei ze? Hoezo cliffhanger ![]()
__________________
Zo. En dat is weer een genot voor het oog.
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Laatst gewijzigd op 29-01-2004 om 19:03. |
![]() |
||
Citaat:
__________________
Al is de reiziger nog zo snel, de ns vertraagt hem wel.
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Undercover Weerwolfspel #2 Fawkes | 462 | 16-12-2011 11:27 | |
Liefde & Relatie |
Zou jij je leven geven voor je wederhelft? Severus | 24 | 13-05-2010 22:19 | |
Verhalen & Gedichten |
Anouk en Danny #2 Little Phoebe | 264 | 23-07-2006 14:40 | |
Verhalen & Gedichten |
[Verhaal] Coma (drama) Anne | 13 | 11-11-2002 12:22 | |
Verhalen & Gedichten |
[verhaal] Australische Griep Type | 3 | 09-10-2002 22:26 | |
ARTistiek |
[verhaal] Oorlog Vlooienband | 6 | 11-09-2002 10:23 |