| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Hehe ik zag vanochtend een acteur aan voor een bekende (hij slaapt bij ons in het hotel) dus ik heel enthousiast HE IK KEN JOU! En op het moment dat ik wilde zeggen "maar ik ben even je naam vergeten" drong tot me door dat ik 'm van televisie kende
Gelukkig moest ie hard lachen toen ik vervolgens riep "oh shit, wat stom! Sorry!"
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
welke?
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Wel een beetje jammer dat ik door de regen gefietst was en mn mascara overal behalve op m'n wimpers had zitten, dus ik denk niet dat ik een hele goede indruk gemaakt heb ![]()
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Ik zag een tijdje terug ook iemand die ik 'kende', in de tram. Ik draaide meteen mijn hoofd om want ik had er geen zin in. Maar ze ging vlak achter me zitten dus ik zat maar te hopen dat ze mij niet herkende. Toen ik de tram uitstapte bedacht ik dat het iemand van HNTM was :')
|
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|