Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() Ontopic. Ik zou idd gewoon je naam eronder zetten. En ga niet nu op het laatste moment bij de laatste kans iets proberen te versieren, want dat werkt toch niet.
__________________
Vrouwen gaan uit om te vergeten................ en mannen om bij de vrouwen te zijn
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Afgezaagd? Post krijgen is altijd leuk, veel leuker dan mail of een SMS-je - kzou zeker een kaart sturen en voor een leuke tekst, tja, dat vind ik altijd lastig, iets van, wat vervelend dat je ziek bent! Heel heel heel heeeeel veel beterschap en ik hoop je snel weer te zien ofzo. Iig niet zo'n onpersoonlijk veel beterschap, ik
|
![]() |
|
ik vind het niet afgezaagd hoor. Is toch juist lief? Misschien ben jij zelfs wel de enige die haar een kaart stuurt.
Maar zet er ajb je naam onder want dan heb je er tenminste nog wat aan. Ik garandeer je dat ze het leuk vind, en dat ze je nog een keer bedankt. Alleen als jullie elkaars foon nummer niet hebben is het wel handig om dat ook effe erbij te zetten. zet je zoiets neer: Hoi Ik hoop dat je snel weer beter word. Des te eerder kan ik je een keer mee uit nemen, haha. Bel me gewoon is op 0612345678 als je wil Veel sterkte liefs, Frits of je doet gewoon je eigen kaartje en dan ergens onder aan; Wil je me nog is bellen? 0612345678 gewoon doen ![]() ![]()
__________________
A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on.
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on.
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Liefde & Relatie |
Valentijnskaart stomtoevallig | 4 | 14-02-2008 16:45 | |
De Kantine |
Wat saai zeg #100 Dark Phoenix | 500 | 19-12-2007 22:02 | |
De Kantine |
Wanneer komt mijn kaart aan? tja... | 21 | 12-04-2007 00:55 | |
De Kantine |
Vanaf wanneer sturen jullie kerstkaarten? Stefanie | 84 | 15-12-2003 11:57 | |
Psychologie |
Tekst kaart voor mensen met depressie? Wilmy | 21 | 31-03-2003 20:52 | |
Liefde & Relatie |
mijn ex doet vaag! (alwéér) rabecca | 9 | 02-10-2002 06:44 |