Jean Pierre Rawie , hij schrijft over hopeloze liefdes, doodsverlangen, ziekte, valium
en drank. Werd voordat hij de alcohol liet staan ook wel getypeerd als 'een zoon van Baudelaire, Verlaine en Oscar Wilde'.
Baudelaire was een druggebruiker en dit leven had een grote invloed op zijn poëzie. Zijn gedichten waren voor zijn tijd heel controversieel Hij stierf uiteindelijk in een instelling voor zenuwlijders. Na zijn dood vond zijn symbolisme gehoor in Frankrijk en in heel Europa.
Verlaine werkte eerst als ambtenaar bij het ministerie en leidde daarna een rusteloos zwerversbestaan dat louter afhing van zijn drankzucht. Zijn pogingen om als landbouwer of leraar opnieuw een plaats in de maatschappij te verwerven, mislukten
__________________
Love is the answer, At least for most of the questions in my heart. Like why are we here? And where do we go? And how come it's so hard?
|