Ik word ook heeel moeilijk verliefd. Ik heb nu een vriend en hij is de eerste op wie ik verliefd ben..
Ik ben heel kritisch, alles moet goed zijn, het hele pakketje. En die kom je gewoon niet vaak tegen. Over het innerlijk ben ik kritischer dan over het uiterlijk.
Ik heb wel veel jongens gekend met een goed uiterlijk, maar dan was het innerlijk bagger..
Ik kon nooit iemand vinden met een goed innerlijk en uiteindelijk ben ik dus echt op het innerlijk van mijn vriend verliefd geworden en later kwam ik er pas achter dat ie ook wel heel knap was
Maar ik kan me er ook wel aan ergeren hoor, aan die meisjes die zeggen dat ze verliefd zijn en dan een week later weer "verliefd" zijn op een ander, en dan weer een week later weer op een ander..
Dat kan ik gewoon geen verliefdheid noemen..
Maja ik weet het natuurlijk ook niet, het zou best kunnen ofzow
Ikzelf dus heel erg langzaam.. en dat komt omdat ik hele hoge eisen stel, maar ik ga gewoon niet voor "minder".. hoe arrogant dat ook klinkt