Zodra je een nieuw bericht plaatst, of reageert op een al bestaand bericht, kan je er voor kiezen om per email 'genotificeerd' te worden, zodra er gereageerd wordt op dat bericht.
Als je die berichten niet meer wilt ontvangen, kan je door je reactie aan te passen en het vakje weer uit te vinken, dit probleem oplossen.
Alleen geregistreerde leden kunnen emailnotificatie ontvangen, en zij kunnen tevens aangeven als ze dat standaard willen hebben ingesteld, door de instellingen aan te passen bij opties.
Een andere manier om op de hoogte te blijven van reacties op topics, is via HotTopic. HotTopic is een programmatje wat op de achtergrond draait en je (in MSN-style) een waarschuwing geeft zodra er een nieuwe reactie is op een topic naar keuze. Meer uitleg over de werking vind je op de site.
|