Citaat:
MonaLoes schreef op 31-05-2004 @ 10:21 :
was gisteren echt de laatste aflevering? want die heb ik dan dus gemist.. is Troy voor in de plaats gekomen.. ook zeker niks mis mee Maar kan iemand me misschien vertellen waar het gisteren over ging?
|
Robin ging d'r afgebrande huisje opruimen en kijken wat ze er nog van kon maken. Bart kwam langs om d'r te helpen en was heel lief voor d'r. Bob was d'r natuurlijk ook. Met z'n drietjes waren ze bezig en al die tijd kwamen d'r vriendinnen niet langs. Zij bekommerden zich vooral om Catharina die oh zo zielig was, terwijl zij het juist veroorzaakt had.
Bob werd flink kwaad hierover tegen Babet en Donna en toen zagen ze in hoe erg het was dat ze nog helemaal niet langs waren geweest en hun vriendin niet hadden gesteund. Ze maakten het op het eind goed met Robin. Ook Catharina zag eindelijk in hoe stom ze bezig was (dankzij die vriend van Donna). Gert kwam terug om te vragen of ze niet alsnog mee ging op tournee samen met Maria. Hoe graag Cath ook wilde, ze snapte dat ze het niet moest doen en nam dus afscheid van Gert. Vervolgens ging ze naar Robin om d'r excuses aan te bieden en een kleinigheidje te geven. Robin viel hard uit tegen Catharina, maar belandde toch huilend in haar armen, waarna het ook weer goed was tussen die twee.
Verder was er nog Finette die met Adriaan had afgesproken op een hotelkamer. Babet vertelde aan die Amerikaanse vriend van Finette dat Finette en Adriaan exen waren. Hij wist dat niet. Ook vertelde ze dat ze elkaar nog steeds zagen enzo. Het kwartje viel bij die Amerikaan en hij vertelde Finette dat het blijkbaar dus niks voorstelde en dat zij vast blij was dat hij terug moest naar Amerika. Zij ontkende, vertelde alleen dat ze idd exen waren. Finette ging vervolgens naar Adriaan om te vertellen dat ze zijn speeltje niet meer wilde zijn. Híj had gekozen voor het vaderschap, dan moest ie dat accepteren. Als ie af en toe spanning wilde dan moest ie maar naar de hoeren gaan. Het was dus over tussen Finette en Adriaan en Finette ging met de Amerikaan mee naar Amerika. Ze zat wel huilend in de taxi, vanwege dat ze met Adriaan had gebroken.
En tenslotten nog Babet en Nathalie. Ze emailde Babet vanuit Sint Petersburg, maar Babet zag haar in hartje Amsterdam lopen. Om te checken of Nathalie wel in Zuid-Afrika was, emailde Babet dat ze naar haar toe zou komen. In eerste instantie was ze verbaasd over het feit dat Nathalie haar van harte uitnodigde, maar al snel zat Nathalie bij haar op de stoep. Het was gelogen.
Ze hebben alles uitgepraat en gaan nu ieder hun eigen weg.