|
|
||
|
Citaat:
Kantoor van een van de ouders. (als er niemand is dus) Dat heb ik een keer gedaan, maar ik vond het vreselijk, veel te bang dat er iemand kwam. Geef mij maar gewoon m'n kamer ^_^ |
||
|
|
|
|
jeetje... moet zo moeilijk niet zijn, toch? alle plekken waar verder zo min mogelijk mensen zijn
uit mijn ervaring: * op het strand, s avonds, in een strandhokje. * op een schoolfeest... , buiten.tsja. verdere suggesties: bos, duinen, strand, weet ik veel... industrieterrein?
__________________
Tsja
|
|
|
|
||
|
Citaat:
Hehe, weten we nu eindelijk wat die Harry allemaal uitwreet onder dat kleed.
__________________
Uiteindelijk stammen we toch allemaal af van een en hetzelfde speldenknoppie
|
||
|
|
||
|
Citaat:
|
||
|
|
||
|
Citaat:
|
||
|
|
|
|
Volgens mij zitten die satellieten niet in een geostationaire baan, dus ze veranderen nog wel eens van plaats.. Maar met een aantal satellieten is er snel genoeg de volgende op de plaats die je wilt bekijken..
Er schijnen wel eens wat mensen het te hebben gedaan op de plee van de inrichting.. (vroegere tent op de overtoom in amsterdam) en allejezus, wat is het daar smerig.
__________________
give me a golden shower... give me a new thrill.. | barco is love | iheartkimwilde
|
|
|
|
||
|
Citaat:
zien ze eindelijk eens een anders soort vuurwerk als bommen
__________________
ik heb geen signature
|
||
|
|
|
|
we hebben t een aantal keer in de berging van de flat gedaan.. wel in ons gedeelte maar toen kwam er dus een stelletje binnen die dus de berging naast ons heeft
en ik kon mn lach echt nie inhouden ze hebbe t nie gehoord maar t scheelde echt heeeeeel weinig ik proestte t echt echt van t lachen ![]() een keer in zee was ook spannend.. uh in de keuken blijft leukop tafel in de schuur in een poortje ergens in een parkje (toen zag ik ineens een gast voor t raam te staan in t flatje waar t parkje was) hij stond te kijken.. toen ik t tegen mn vriend zei was ie weg en was t licht uit met als gevolg dat mn vriend nu denkt dat ik het me ingebeeld heb ik heb m echt 2 keer gezien in de auto in de douche in bed onder de zonnebank in het waterbed uh ik weet t ff nie meer succes in elk geval |
|
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Levensbeschouwing & Filosofie |
Wat weten jullie over Maria? naamloozzz | 175 | 30-06-2005 15:31 | |
| Levensbeschouwing & Filosofie |
Dit gedicht!!!!!!!! is verplicht!!!!!!!!! duidelijkheid over de islam!!! IGRA | 1 | 15-01-2004 17:53 | |
| Seksualiteit |
plekken om het te doen (niet spannend) very drunk driver | 17 | 24-12-2002 12:08 | |
| Seksualiteit |
Spannende plekken..... love_forever | 27 | 18-12-2002 19:11 | |
| Algemene schoolzaken |
Weten jullie nog leuke stageplekken? Slaughterer | 5 | 01-06-2002 23:07 | |
| Verhalen & Gedichten |
Kritiek (dus niet reageren als je niet tegen kritiek kan!) Tantalus | 31 | 02-02-2002 11:36 | |