Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Algemene schoolzaken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 06-06-2002, 19:00
the tourist
the tourist is offline
Ik zit in 4 vwo, doe NG en ik heb frans 2 en aardrijkskunde in mijn vrije deel (ja, ik weet het, ik ben gek )
Ik zit alleen te twijfelen of ik ak nu wel of niet zal laten vallen. Het is misschien wel een handig vak om te hebben gehad, alleen je hebt het voor geen enkele studie nodig. De lessen zijn best wel saai en het is ook niet echt een leuke klas. Alleen het is best wel makkelijk vind ik, ik sta in ieder geval een 8,6
Dit jaar heb ik het maar 2 van de 6 periodes. Volgend jaar 3 en in de 6e 4. Frans2 heb ik dit jaar maar 1 periode, volgend jaar ook 3 en in de 6e ook 4. Nu is ak nog niet zo moeilijk, maar het kan zijn dat het de volgende jaren veel moeilijker wordt, en ik er dus veel meer tijd aan moet besteden (dit jaar heb ik er niks aan gedaan) en dat het dan ten koste gaan van bv mijn profielvakken.
Ik moet het voor volgende week weten, dus kan iemand me helpen?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 06-06-2002, 19:22
sunnevot
sunnevot is offline
Kun je het niet gewoon nu nog houden, en misschien alsnog volgend jaar laten vallen? Als je het handig vindt om te hebben, kan dat dan niet?
__________________
{~ I am the virgin and I am the whore~}
Met citaat reageren
Oud 06-06-2002, 20:09
Wijze vrouw
Avatar van Wijze vrouw
Wijze vrouw is offline
Gewoon houden! Je staat afgerond een 9, dusje moet niet zeuern. En het is ook nog zielig voor mij al sjij weggaat. Iedereen laat me alleen!!!!!
__________________
* Voer eendjes geen oorlog * Bij genialen ben ik vaag (????) *
Met citaat reageren
Oud 06-06-2002, 21:05
Boogie
Avatar van Boogie
Boogie is offline
houden lijkt me het handigst voor als je een onvoldoende komt te staan op een ander vak in je profieldeel
__________________
Maar dat geheel ter zijde.
Met citaat reageren
Oud 07-06-2002, 11:21
the tourist
the tourist is offline
Citaat:
Boogie schreef:
houden lijkt me het handigst voor als je een onvoldoende komt te staan op een ander vak in je profieldeel
Ik heb ak niet in mijn profieldeel hoor, ik doe NG
Met citaat reageren
Oud 07-06-2002, 16:23
Verwijderd
gewoon houden
een 8,6 zonder er iets voor te doen, dat is hartstikke goed. Lijkt me niet dat je daar volgende jaren opeens wel (erg) veel aandacht aan zou moeten besteden om een redelijk cijfer te staan.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Eindexamens 2013 [HAVO] Aardrijkskunde :S
LauraJansen
1 21-05-2013 20:37
Algemene schoolzaken Aardrijkskunde, profielkeuze
Verwijderd
20 24-11-2011 14:32
Algemene schoolzaken duits of aardrijkskunde??
anouk1994
16 26-03-2009 17:38
VMBO Examen aardrijkskunde
brands
9 01-06-2006 13:00
Eindexamens 2003 [aardrijkskunde] Al je vragen & opmerkingen over het CE aardrijkskunde hier!
Verwijderd
220 26-05-2003 09:46


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:15.