Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
"Uit goude korenaren schiep God de Schaijkenaren, en uit het restant de rest van Nederland"
|
![]() |
||
Citaat:
Er is nog maar één stukje van Italië wat ik nog niet ontdekt heb, dat is de hak van de laars. Maar goed, dit jaar weten we nog niet waar we heen gaan precies. Maar ik kan je vertellen dat de mooiste stukjes van Italië waar ik geweest ben oa. Siena, Firenze, Venetië, Napels en Ostia bevatten. Het allerliefst zou ik nog een keer teruggaan naar Rome, omdat van die reis een heleboel gemist heb, vanwege een ziekte. Maar ik hoop echt dat we ook nog een keer naar Napels gaan, die stad is echt adembenemend. Of je nou een cultuurbarbaar bent of niet, op die stad word je gewoon verliefd. Het eten, de mensen, de gebouwen, het water, de steegjes, zelfs de metro-stations zijn aandoenlijk. Maar persoonlijk hou ik erg van de Italiaanse cultuur en vooral ook het toerist zijn in Italië. Flesjes water kopen in afgelegen kiosken, buschauffeurs in gebrekkig Italiaans vragen naar de dichtsbijzijnde Piazza. Meesterlijk zijn de terrasjes om een uur of 5 's middags, de kleine supermercato's waar de karretjes haast te groot zijn voor het gangpad. Het bakkertje in het dorpje waar je verblijft, waar je elke ochtend heen wandelt voor vers brood. Er is nergens haast bij. Geweldig! ![]()
__________________
Used to be: D@MP | Wat jouw dromen zijn, interesseert me niet.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Dat dan weer wel.
|
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Dat dan weer wel.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Hela världen är så underbar
|
![]() |
||
Citaat:
de mannen zijn mij overigens iets te glad.
__________________
coffee and tv
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
*It's our responsibility to be the change we want to see in this world*
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
coffee and tv
|
![]() |
|
![]() |
Italie is mijn favoriete land!
Ik ben naar Genua geweest, Rome, Elba(paradijselijk eiland voor de toscaanse kust) en lago d'ídro. Het is echt fantastisch elke keer weer. Supersfeer, prachtige natuur en cultuur. Elba vond ik wel het allermooist kwa natuur. Prachtige rotspartijen,baaitjes, helder lichtgroen water. Echt prachtig. En overal laagbouw, geen massatoerisme. http://www.elbalink.it/ Lago d'idro is minder touristisch dan Garda meer maar wel in de buurt. Je kan ook gemakkelijk naar venetië(wat ik dus heb gedaan) Ik zat toen op camping Pian d'oneda. Greets! |
![]() |
||
Citaat:
Wij gingen begin Juli naar het Lago Maggiore, maar de regen bleef zo hard stromen dat we zijn doorgereden na een dag. Oh, en Elba ![]()
__________________
I'll find you.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() 'k Heb er een kleine drie maand gewoond voor mijn stage, meer info over dat plaatsje en de streek: www.torritadisiena.net |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
Advertentie |
|
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Saaie bommen en granaten! #595 Verwijderd | 500 | 07-05-2009 05:01 | |
De Kantine |
Waarom is deze dag speciaal voor jou? Verwijderd | 118 | 04-08-2008 21:35 |