Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Werk, Geld & Recht
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 21-06-2005, 06:29
Thee
Avatar van Thee
Thee is offline
Ik werk in een kuuroord met saunas stoombaden en warme zwembaden.
Ik werk daar meestal nachtdienst en dan schrobben we de vloeren en zuigen het water weer op met een waterzuiger.

Door de warmte van de saunas enzo is de temperatuur in het hele gebouw zeer hoog. In de winter hielp het enorm om de deuren tegenover elkaar open te zetten, maar nu met de warmte buiten heeft dit uiteraard totaal geen zin.

Nu vraag ik mij af wat de toegestane temperatuur is om in te werken, op sommige plaatsen is het zeker boven de 40 graden en de saunas moeten ook schoongemaakt worden en daar sta je dus te schrobben met 60 graden.

Ik heb gekeken of ik er al iets over kon vinden op internet, maar ik heb niks gevonden, dus ik vroeg me af of hier mischien iemand het weet.

Het gaat mij er vooral om dat als er iets gebeurd of de verzekering nog uitkeerd als we met een te hoge temperatuur gewerkt hebben.

alvast bedankt
__________________
Ik ben het levende bewijs dat de jeugd deugt
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 21-06-2005, 10:02
Verwijderd
Hoezo, 'de' verzekering? Als je de aansprakelijkheidsverzekering van de baas bedoelt, die keert toch wel uit, helemaal als de baas Arboregels heeft genenegeerd.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:57.