Advertentie | |
|
![]() |
|
Ik pluk de spellen vaak van Alternate.
www.alternate.nl Goedkoper dan de winkel, maar de klantenservice is om te huilen. Als je geen gezeik wil kun je naar Dell toe stappen, ze leveren een geheel pakket en klaar. Nadeel is dat er weinig tot niks zelf aan te sleutelen of samen te stellen is. Zelf kiezen dus.
__________________
"Republicans understand the importance of bondage between a mother and child." - Dan Quayle
|
![]() |
|
Mijn ervaringen met Alternate (levering, prijs en klantenservice) zijn erg slecht. De website is eigenlijk het enige voordeel dat ze hebben. Als ik eerlijk ben zou ik, als je een leek bent en graag een Pentium systeem wilt nemen, gewoon voor Dell gaan. Dan ben je goedkoop uit en heb je een best okee systeem.
Anders kun je de shopsurvey op http://www.tweakers.net eens doornemen. En de winkel is natuurlijk ook altijd een optie.
__________________
Onderuitgezakt in de koffiehoek van het zorgcentrum zit Sieb met volle teugen na te genieten van de Tweede Wereldoorlog. Arnela is de liefste! <3
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Maar als je even precies zegt wat je allemaal met je computer wil doen dan kunnen we je beter adviseren.
__________________
ofzoiets
|
![]() |
|
Dan zou ik ongeveer het volgende aanraden:
AMD Sempron 2800 of 3000 512mb DDR ram (dual channel) 9600 PRO (videokaart) 120GB Harde schijf en dan weet ik niet of je ook nog een dvd brander wil (rond de 50 euro heb je een goede). En als je hem samen met een nieuwe systeemkast koopt is hij vaker nog een stuk goedkoper. kost exclusief monitor en muis/toetsenbord denk ik rond de 400 euro. www.paradigit.nl www.gistron.nl www.alternate.nl
__________________
ofzoiets
|
![]() |
|
Die hebben wel mooie complete systeempjes ja
![]()
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
ofzoiets
|
![]() |
||
Citaat:
maar ze heeft nog een monitor ![]()
__________________
ofzoiets
|
![]() |
||
Citaat:
Ik zie trouwens dat je er spelletjes op wilt spelen, dan is dat Dell-ding niet zo heel geschikt omdat 'ie een geïntegreerde videokaart heeft. Dan kun je beter voor een andere kijken ![]()
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.
Laatst gewijzigd op 05-01-2006 om 14:43. |
![]() |
||
Citaat:
+ hier zit Windows Media Edition op en niet Windows XP, dat kost nog eens 30,- extra.
__________________
ofzoiets
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Wat er bedoeld wordt is dat je met een onboard grafische chip (deze zit dus ingebouwd op je moederbord) over het algemeen zeer slechte prestaties haalt in videogames. Dit houd dus in dat je: Of hele slechte graphics hebt wat dus betekend dat het spel er niet heel mooi uitziet. Of wel mooie graphics hebt wat betekend dat het spel er wel mooi uitziet maar dit gaat ten koste van de snelheid waarop je grafische chip werkt. Dit zou kunnen betekenen dat je merkbare vertragingen krijgt in het spel wat je spelplezier over het algemeen zeer ernstig bederft. Ik zou voor de 2e genoemde optie gaan. Let er dan wel op dat je de versie met Windows XP home edition neemt en niet met de Media Centre edition want ik denk niet dat je hier heel erg veel aan hebt. De Media Centre edition is het meest geschikt als je je pc voor het merendeel voor multimedia toepassingen gaat gebruiken. Hiermee kun je denken aan: Televisie kijken, radio luisteren dat soort dingen. Spelletjes spelen valt hier bij mijn weten niet onder maar dit weet ik eigenlijk niet helemaal zeker.
__________________
Am I just paranoid?
Am I just stoned? |
![]() |
|
|