Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Ontspanning / De Kantine
Topic gesloten
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 24-07-2006, 12:31
Neiu
Avatar van Neiu
Neiu is offline
Ah ok, nu een nieuwe lijn in het verhaal denk ik? Soija weet er vast wel wat moois van te maken. Indien nog nodig wil ik ook best een taak van iemand anders die op vakantie gaat overnemen
__________________
Kőigi teede pikkus ajas on vőrdne - | - Рукописи не горят
Advertentie
Oud 24-07-2006, 12:33
maxwell
Avatar van maxwell
maxwell is offline
wie zoekt nog een vervanger? ik bied mezelf aan
__________________
Abc.
Oud 24-07-2006, 12:41
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Saarah is covered.
TRA ook

edit: eerste Soija post
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 16:28
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Oh, en stemmen kunnen de dorpelingen vanavond tot 20:30.
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 18:17
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
6) Flowtje
9) Faerie
11) Hanneke
14) Spoonie
15) Yerli
16) Saarah
18) Misti

Zijn nog over. Wie zal ik stemmen?
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 18:46
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Ik ga maar voor Flow. Geen idee waarom, ik moet toch iets.
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 19:21
Verwijderd
over tien minuten sluit de stembus definitief
Oud 24-07-2006, 19:24
Yerli
Avatar van Yerli
Yerli is offline
Citaat:
maxwell schreef op 24-07-2006 @ 13:33 :
wie zoekt nog een vervanger? ik bied mezelf aan
Jij vervangt mij dus?
__________________
Better than witnessing newborn nebulas in bloom
Oud 24-07-2006, 19:26
Yerli
Avatar van Yerli
Yerli is offline
Citaat:
Hanneke schreef op 24-07-2006 @ 19:46 :
Ik ga maar voor Flow. Geen idee waarom, ik moet toch iets.
Ik ook.
__________________
Better than witnessing newborn nebulas in bloom
Oud 24-07-2006, 19:36
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
and voting is closed....

This is holland calling, and here are the Dutch votes
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Oud 24-07-2006, 20:04
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Citaat:
Spoonie schreef op 24-07-2006 @ 20:36 :
and voting is closed....

This is holland calling, and here are the Dutch votes
Songfestival, slechte timing met de nieuwe spelleider
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:05
zoef de haas
Avatar van zoef de haas
zoef de haas is offline
Citaat:
Spoonie schreef op 24-07-2006 @ 20:36 :
and voting is closed....

This is holland calling, and here are the Dutch votes
ja songfestival daarvoor moet je bij soija zijn
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan!
Oud 24-07-2006, 20:20
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
Like I care...

maare, wat is er met onze nieuwe spelleider en het songfestival
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Oud 24-07-2006, 20:22
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Beetje addict
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:27
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
Citaat:
Hanneke schreef op 24-07-2006 @ 21:22 :
Beetje addict
Leuke verslaving als dan Lordi het festival wint. Net zoiets als een alcoholist die elke keer weer een slechte dronk heeft of iemand die tijdens het snuiven van één of andere drugs steeds weer een overdosis krijgt.
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Oud 24-07-2006, 20:30
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Yerli is onze enige man, maar hij is veel te oud. Hanneke is ook al de jongste niet meer, bovendien kan zij Koholint niet verlaten. Waar moesten de andere dorpelingen dan hun brood halen? Hanneke was de enige met een bakkerij en een eetcafé. Iedere ochtend vroeg kwam het hele dorp bij haar langs om brood te kopen. 's Avonds kwam men er om te genieten van haar kookkunsten, waar ze om bekend stond. Dan wordt het één van de drie mooie dames. Saarah misschien; zij was tenslotte de verloofde van TRA geweest? Nee, nee! Zij zou haar liefdesverdriet nooit in bedwang kunnen houden. In het ergste geval zou ze ons of haarzelf in gevaar brengen. Misti dan? Die kon hier het beste paardrijden. Maar op een paard had je weinig aan een zwaard. Peinzend ijsbeerde Faerie door de lucht.
'FLOWTJE!' Flowtje sprong overeind van de bank. 'Ja, Faerie.' 'Prinses Duivelaartje van Avatar kon toveren, toch?' Flowtje knikte: 'Klopt. Hoewel ze er nog niet erg bedreven in was, kende ze wel een paar toverkunstjes.' 'En die spreuken, waar haalde ze die vandaan?' 'Uit het Grootsche Witte Boek der Magie.' 'Flowtje, heb jij enig idee...' 'In de onderste lade van haar nachtkastje!' Opgewonden schreeuwde Flowtje het uit. Het begon haar duidelijk te worden wat Faerie van plan was. Faerie wilde terug gaan naar het kasteel van de Koning om daar het Witte Boek te bemachtigen. En met behulp van dat toverboek zou ze een einde maken aan het bestaan van de Zwarte Heerser.
De prinses bewaarde haar geheime documenten immer in een stalen nachtkastje, versierd met gouden randen en met parels op de handvaten van de laden. Het kastje had maar twee laden, beide werden ze op slot gehouden. Prinses Duivelaartje bewaarde de sleutel aan een zilveren halsketting die ze altijd om had. De sleutel was ook vervaardigd uit zilver. In het onderste laadje lag het Grootsche Witte Boek der Magie. Dat had de Prinses eens verteld aan haar dienstmaagd. Wat in de andere lade zat, was onbekend, zelfs haar dienstmaagd Flowtje wist niet wat de Prinses erin bewaarde.
'Pak dat zwaard.' 'Wát?' 'Jij bent de enige die dat zwaard eerder in de handen heeft gehad. Jíj kent de gevaren van het zwaard.' 'Maar ik heb er nog nooit mee gevochten.' 'Je hebt er vast mee geoefend met de prinses.' 'Ja.' 'Nou, dan ben jij dus de aangewezen persoon hiervoor.' Beseffend wat haar te doen stond, liep Flowtje naar buiten, richting het graf van TRA, waarnaast het zwaard nog altijd lag. Ze knielde neer en greep het zwaard onderaan vast. Nu tilde ze de Wolvenvloek op, terwijl de anderen toekeken. Flowtje wendde zich tot het graf: 'Ik zal dit zwaard bewaken met mijn leven en met dit zwaard zal ik je wreken, TRA. Ik zal de laatste weerwolven én de Zwarte Heerser vernietigen. En ik zal er alles aan doen om je onschuld te bewijzen.' Ze stond weer op. 'Jongens, we hebben een missie!'
Ondertussen had Hanneke wat klaargemaakt voor de krijgers, een stevige soep met maďs, bonen en stukjes vlees erin verwerkt. Ze had ook vier pakketjes met eten klaarliggen; drie grote en één kleine voor Faerie.

Spoonie lag op de bank een dutje te doen toen er hard op de voordeur geklopt werd. Vóór hij kon opstaan om te zien wie er aan de deur was, stormde Flowtje het pand binnen, gevolgd door Misti, Yerli en Faerie. Spoonie raapte snel zijn zwaard op van de grond. 'Vuile moordenaar! We weten dat jij de prinses hebt vermoord en dat je dat in de schoenen van TRA hebt proberen te schuiven.' Spoonie grijnsde vals. 'Is Prinses Duivelaartje dood?' 'Dat weet je best!', riep Misti in woede en ze trok toen haar zwaard. Nu barstte Spoonie uit van het lachen. 'Dachten jullie nou echt dat jullie me zouden kunnen verslaan? Een ouwe kreupele, een slavin, een feetje en een slet? Jullie kunnen niet eens omgaan met een zwaard.'
Misti rende op hem af en zwaaide met haar zwaard naar zijn hoofd. Met gemak ontweek Spoonie haar aanval en hij gaf haar een extra duw, zodat ze haar evenwicht verloor en op de grond neerviel. 'Oh Misti!' Yerli rende naar zijn dochter toe, die bewusteloos op de grond lag. 'Jij schoft!' Hij tikte op Misti's gezicht om haar weer bij bewustzijn te krijgen, maar ze kwam niet bij. Toen hij zich omdraaide, zag hij dat Flowtje, Faerie en Spoonie waren verdwenen. In plaats van de drie stond daar een grote weerwolf met zijn rug naar Yerli toegekeerd, die blijkbaar iets aan het eten was, een méns. Spoonie moest zijn ware gedaante aangenomen hebben en zat nu Flowtje te verslinden! Yerli pakte zijn kleine boog en legde er één van zijn pijlen in, die hij uit de koker haalde. Hij richtte op de linker bovenkant van het wezen; de plek van het hart. De Pijl was echter te klein en liet slechts een klein wondje achter. Woest draaide de wolf zich om en besprong Yerli, die net op tijd kon ontkomen. Yerli rende naar de hoek en kon geen kant meer op; hij zat gevangen en had alleen zijn dolk nog, die hij richtte op de naderende wolf. De wolf liet zijn scherpe klauwen zien en opende wijd zijn bek, waardoor z'n grote scherpe tanden nu ook zichtbaar waren. Met een sterke kracht sprong hij hoog in de lucht naar Yerli toe. Halverwege voelde hij een pijnscheut door zijn borst heen gaan en hij viel van de pijn op de grond, nét voor Yerli, die angstig in het hoekje zat te zweten. Uit zijn rug stak het uiteinde van een grote speer. Die speer had zijn hart doorboord waardoor de wolf al zijn krachten verloor.
'Goed geraakt', zei Faerie die inmiddels rond het hoofd van Misti vloog. Het lichaam van de wolf veranderde in een steeds kleiner wordende gedaante. Maar wat was dat?! Dat was Spoonie niet. Het was Flowtje! Al die tijd heeft de prinses geleefd in het gezelschap van een weerwolf. Géén wonder dat ze werd vermoord toen TRA net langs was geweest. Ze was erin geluisd. 'Maar als dat Flowtje is, dan ....' Yerli richtte zich naar het halfopgegeten levenloze lichaam op de vloer. Dat was het lichaam van Spoonie, verraden door een andere Dienaar van de Zwarte Heerser.



Wat er gebeurde:

Misti, Yerli en Faerie waren naar het kasteel teruggegaan om het Grootsche Witte Boek der Magie te vinden. Ze hadden de sleutel van het ladenkastje gevonden in een oude roestige spaarpot. In d onderste lade lag inderdaad het toverboek. In de bovenste lade vonden ze de Kroniekboeken van Prinses Duivelaartje. In die boeken hield ze bij wat er dagelijks gebeurde in haar leven. Daarin stond ook genoteerd dat TRA niet haar moordenaar was, maar juist de held. Met de toverspreuk uit het magische boek en met de Wolvenvloek maakten de drie een einde aan de Zwarte Heerser, wiens schaduw in een fles werd opgesloten. Daarna keerden ze terug naar Koholint.
Misti ging wonen in het grote huis van Spoonie, samen met haar vader en het feetje Faerie. Saarah ging werken bij de bakkerij van TRA's moeder, Hanneke. Samen verdienden ze veel geld, doordat er veel toeristen afkwamen op Koholint, om het graf van de Held te bezichtigen. TRA werd gelegen in een grote graftombe van mintgroene marmer.


Deelnemers:
1) twinkebel (dorpeling)
2) Tink* (leerling-ziener)
3) ook hallo (dorpeling)
4) Cytherea (dorpeling)
5) Cobalt (dorpeling)
6) Flowtje (weerwolf)
7) Maxwell (dorpeling)
8) Elpida (weerwolf)
9) Faerie
10) Mr Soija (verrader)
11) Hanneke
12) TRA (wolfsbane)
13) Neiu (heks)
14) Spoonie
15) Yerli
16) Saarah
17) duivelaartje (tovenaar)
18) Misti
19) Lisaaah (ziener)
20) Zoef de haas (weerwolf)

blauw = gedood
rood = opgegeten
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:31
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Gefeliciteerd Dorpelingen, jullie hebben dit spel gewonnen. Raar dat Flowtje opeens zo verdacht was. Nog een spel? Of hebben jullie liever een andere Spelleider ofzo?
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:32
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Citaat:
Hanneke schreef op 24-07-2006 @ 21:22 :
Beetje addict
Tina Karol <333
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:36
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
...waarom moest ik nu weer dood. Dit heeft vast iets met dat eurosongfestival gebeuren te maken he
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Oud 24-07-2006, 20:37
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
er mogen maximaal 3 topics vol gemaakt worden dus we hebben er nog 1'tje over. 1 spel zit er nog zeker in, maar ik kan niet meedoen want ik ben dan op vakantie ^^
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Oud 24-07-2006, 20:38
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Citaat:
Spoonie schreef op 24-07-2006 @ 21:36 :
...waarom moest ik nu weer dood. Dit heeft vast iets met dat eurosongfestival gebeuren te maken he
Jij was slecht
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:39
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Citaat:
Spelleider schreef op 24-07-2006 @ 21:31 :
Gefeliciteerd Dorpelingen, jullie hebben dit spel gewonnen. Raar dat Flowtje opeens zo verdacht was. Nog een spel? Of hebben jullie liever een andere Spelleider ofzo?
Intiutie


__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:40
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Citaat:
Spoonie schreef op 24-07-2006 @ 21:37 :
er mogen maximaal 3 topics vol gemaakt worden dus we hebben er nog 1'tje over. 1 spel zit er nog zeker in, maar ik kan niet meedoen want ik ben dan op vakantie ^^
Twee vol. Een derde mogen we vast wel beginnen. Als Soija of iemand anders spelleider wil zijn en iemand Dukko even pm't.
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:40
zoef de haas
Avatar van zoef de haas
zoef de haas is offline
ik ga voor nog een spel <33
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan!
Oud 24-07-2006, 20:41
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Deelnemers:
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:42
zoef de haas
Avatar van zoef de haas
zoef de haas is offline
Citaat:
Spelleider schreef op 24-07-2006 @ 21:41 :
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan!
Oud 24-07-2006, 20:44
Yerli
Avatar van Yerli
Yerli is offline
De laatste weerwolf is dood!

Veel plezier met het nieuwe spel en Soija, ik vind je verhaal goed geschreven!
__________________
Better than witnessing newborn nebulas in bloom
Oud 24-07-2006, 20:45
Misti
Avatar van Misti
Misti is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:46
Hanneke
Avatar van Hanneke
Hanneke is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
Hoi! - Soija.nl
Oud 24-07-2006, 20:50
Spelleider
Avatar van Spelleider
Spelleider is offline
Citaat:
Yerli schreef op 24-07-2006 @ 21:44 :
De laatste weerwolf is dood!

Veel plezier met het nieuwe spel en Soija, ik vind je verhaal goed geschreven!
Bedankt. Een fijne vakantie!
__________________
Onthoud dat weerwolven alleen met een zilveren projectiel gedood kunnen worden...
Oud 24-07-2006, 20:56
maxwell
Avatar van maxwell
maxwell is offline
Citaat:
Hanneke schreef op 24-07-2006 @ 21:46 :
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
Abc.
Oud 24-07-2006, 20:58
Tink*
Avatar van Tink*
Tink* is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Tink*
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
Je was een glasblazer met een wolk van diamanten aan zijn mond
Oud 24-07-2006, 20:59
Faerie
Avatar van Faerie
Faerie is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
Oud 24-07-2006, 21:20
Verwijderd
Citaat:
Faerie schreef op 24-07-2006 @ 21:59 :
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
Oud 24-07-2006, 21:36
Flowtje
Avatar van Flowtje
Flowtje is offline
[B]Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija


En ik had nog zo gehoopt op gelijkspel.
__________________
Wark!
Oud 24-07-2006, 22:19
Neiu
Avatar van Neiu
Neiu is offline
Jammer

Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija


Nieuwe ronde nieuwe kansen
__________________
Kőigi teede pikkus ajas on vőrdne - | - Рукописи не горят
Oud 24-07-2006, 22:22
Verwijderd
Ik ga volgende week op vakantie, dus mijn plek is voor een ander
Oud 24-07-2006, 23:14
knijtert!
Avatar van knijtert!
knijtert! is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
That'll be our little secret
Oud 25-07-2006, 16:22
Verwijderd
lekker druk
Oud 25-07-2006, 16:27
Verwijderd
Citaat:
knijtert! schreef op 25-07-2006 @ 00:14 :
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
Oud 25-07-2006, 16:27
ook hallo
Avatar van ook hallo
ook hallo is offline
Citaat:
Cytherea schreef op 24-07-2006 @ 23:22 :
Ik ga volgende week op vakantie, dus mijn plek is voor een ander
Oud 25-07-2006, 16:54
Verwijderd
Citaat:
ook hallo schreef op 25-07-2006 @ 17:27 :
inclusief spelleider zijn er zeven op vakantie
Oud 25-07-2006, 21:24
zoemzoem
Avatar van zoemzoem
zoemzoem is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija

lijkt me leuk ook een keertje mee te doen!
Oud 25-07-2006, 21:52
drilboor sjakie
Avatar van drilboor sjakie
drilboor sjakie is offline
Citaat:
zoemzoem schreef op 25-07-2006 @ 22:24 :
lijkt me leuk ook een keertje mee te doen!
Is ook heel leuk.
__________________
Ik ben niet ziek maar ik had beter kunnen zijn. (ja mijn avatar is coldplay)
Oud 25-07-2006, 23:34
Femic
Avatar van Femic
Femic is offline
Nét terug van vakantie en zomaar op tijd!
Helaas ga ik volgende week donderdag alweer weg (voor 2 weken) dus ik zal me niet inschrijven, aan een niet aanwezige deelnemer heeft niemand iets.
__________________
Ik doe niet aan domme keuzes.
Oud 26-07-2006, 01:15
Severus
Avatar van Severus
Severus is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13) Severus
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
__________________
"If life is a dream, better you dread the waking." ~ Honeythorn Gump
Oud 26-07-2006, 08:49
DrunkenMagician
Avatar van DrunkenMagician
DrunkenMagician is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13) Severus
14) DrunkenMagician
15)
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija

---------

Nog bedankt voor de waarschuwing Severus!
Oud 26-07-2006, 11:08
T!ne
Avatar van T!ne
T!ne is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13) Severus
14) DrunkenMagician
15) T!ne
16)
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija

Hopelijk gaat dit mij lukken met al die nieuwe functies Ik heb het spel onlangs weer gespeeld op zwemweekend en ik merk wel dat wij ook totaal andere dingen doen bij de heks bv. en dat wij ook nog een jager hebben. Een leerling kennen we niet. Wel tof !
__________________
Having again my favourite dream.
Oud 26-07-2006, 16:11
Verwijderd
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13) Severus
14) DrunkenMagician
15) T!ne
16)ABgirl
17)
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
Oud 26-07-2006, 16:58
Simplicity
Avatar van Simplicity
Simplicity is offline
Deelnemers:
1) Zoef de haas
2) Misti
3) Hanneke
4) Maxwell
5) Faerie
6) Tink*
7) Cobalt
8) Flowtje
9) Neiu
10) Knijtert!
11) FuSe
12) zoemzoem
13) Severus
14) DrunkenMagician
15) T!ne
16)ABgirl
17) Stilte.
18)
19)
20)

Spelleider:
1) Mr Soija
Advertentie
Topic gesloten


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
De Kantine Weerwolfspel #95.1
Spelleider
500 27-11-2013 20:13
De Kantine Weerwolfspel #94: openingstopic
fizzle-fluffy
197 04-11-2013 23:14
De Kantine Undercover Weerwolfspel #1
Spelleider
480 07-12-2011 09:07
De Kantine Undercover Weerwolfspel #1
Vowel
220 30-11-2011 21:15
De Kantine Weerwolfspel 69 #1
Dark Phoenix
500 27-05-2010 09:29
De Kantine Weerwolfspel 68 #1
Dark Phoenix
500 25-04-2010 20:49


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:57.