Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 02-06-2010, 08:43
Jen07
Jen07 is offline
Hallo allemaal ,

Mijn naam is Jenny Mos en ik studeer op dit moment Taalwetenschap aan de Universiteit Utrecht. Ik ben op dit moment bezig met een onderzoek voor mijn masterscriptie. Voor dit onderzoek het ik proefpersonen nodig van 14 t/m 18 jaar en van 29 t/m 33 jaar. Vandaar dat ik meteen aan dit forum moest denken! Voor mijn onderzoek heb ik jullie medewerking nodig.
Ik doe onderzoek naar meningen van Nederlanders over sprekers van het Nederlands. Het is een onderzoek via internet en duurt ongeveer 15 minuten, maar de meeste mensen, die al mee hebben gedaan, hebben aangegeven dat ze absoluut niet zo lang bezig zijn

Het werkt als volgt:
- ga naar de volgende site: http://www.let.uu.nl/taalevaluatie/cleo/index.php
- ZET HET GELUID VAN DE COMPUTER AAN!
- klik op: ik ben gevraagd om deel te nemen aan een experiment en heb hiervoor een code gekregen.
- klik op: doorgaan
- de code is: XU33-HX32-OT36
- Het is niet mogelijk om te pauzeren en op een later moment door te gaan

De rest spreekt voor zich.

Als je het leuk vindt om deel te nemen aan mijn onderzoek en je bent tussen de 14 en 18 jaar oud of tussen de 29 en 33 jaar oud, dan zou ik het heel fijn vinden als je meedoet. Ik heb namelijk 60 mensen nodig binnen elke groep en tot nu toe heb ik er nog maar 15 uit de jonge groep en 10 uit de oude groep. Dus via mijn eigen connecties wil het niet lukken.

Jullie zouden me er echt heel erg mee helpen als jullie mee willen doen! Iedere proefpersoon word ik blij van!

Het zou heel fijn zijn als jullie uiterlijk zondag 6 juni de vragenlijst hebben ingevuld, maar hoe eerder hoe beter!

Als je nog vragen of opmerkingen hebt, kun je ze altijd op dit forum plaatsen. Ik zal de berichten regelmatig in de gaten houden.

Alvast heel erg bedankt voor het meewerken!

Groetjes,
Jenny Mos
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 03-06-2010, 18:26
silentbob
silentbob is offline
geluid doet het niet...
staat 'missing plug-in' bovenaan, weet niet wat je precies nodig hebt, maar de meest gebruikelijke plug-ins heb ik volgens mij allemaal...
Met citaat reageren
Oud 04-06-2010, 09:47
Jen07
Jen07 is offline
Dat hoor ik vaker. Maar bij mensen die het al ingevuld hebben deed hij het wel. Ik weet nu inmiddels dat het geen geweldige internetprogramma is. Misschien doet hij het wel op je computer als je een andere browser gebruikt.

Maar in ieder geval bedankt voor het proberen!
Met citaat reageren
Oud 05-06-2010, 20:16
F.
F. is offline
Het geluid is heel zacht bij mij, hoewel ik alles gewoon op het hardst heb gezet...
Hij geeft verder ook niet aan dat er iets mis is of zo...
Met citaat reageren
Oud 07-06-2010, 13:07
Jen07
Jen07 is offline
Dat zou misschien kunnen. De opnames zijn jammer genoeg niet van de beste kwaliteit. Maar deze zijn zo'n 10 jaar geleden allemaal opgenomen, aangezien ik een al uitgevoerd onderzoek opnieuw doe om te kijken of er iets in resultaten veranderd is in 10 jaar tijd. Maar als je toch ondanks dat het zo zacht is zou willen proberen mee te doen, zou dat heel fijn zijn!
Met citaat reageren
Oud 08-06-2010, 09:56
Jen07
Jen07 is offline
Hallo allemaal,

Wegens nog steeds een te kort aan proefpersonen, is de invultijd voor de enquete verlengd tot zondag 13 juni. Iedereen die mee wil doen kan dus nog steeds mee doen! Ik heb nog steeds te weinig proefpersonen. Dus ik wil via deze weg vragen of jullie alsjeblieft mee willen doen!

Voor de mensen die mijn enquete al hebben ingevuld, via deze weg dank je wel!

Doe allemaal alsjeblieft mee. Je helpt me er heel erg mee! En ik moet eind juni mijn scriptie inleveren en als ik dan niet genoeg proefpersonen heb en dus niet mijn scriptie af kan maken, dan kan ik niet afstuderen! Dus ALSJEBLIEFT HELP!
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:32.