Citaat:
Volgens de website van DUO is het zo dat je recht hebt op studentenreisproduct zolang je studiefinanciering ontvangt. Ik neem aan dat je vanaf 1 september recht hebt op stufi, dus ook op een studentenreisproduct, dat heeft verder niet met leeftijd te maken.
http://www.ibgroep.nl/particulieren/reizen/reizen.asp
|
Nee. De TS zit in dezelfde situatie als ik, ik word pas in december 18 jaar en krijg daarom pas vanaf oktober studiefinanciering en ik mag ook vanaf dan pas met een Studenten-OV gaan reizen.
Je hebt een tijdje terug een formulier gekregen waarmee je je Studenten-OV kunt aanvragen. Als alles goed gaat kun je dan inderdaad vanaf 15 september je Studenten-OV ophalen. Mij is alleen niets bekend dat je met 40% korting zou mogen reizen.
Het voordeligste reizen zou lopend zijn

. Maar goed, ik ga zelf gewoon met de trein naar Nijmegen, volgens mij is er voor mij ook geen ( ander/goedkoper ) alternatief. Je zou zelf kunnen kijken of er bussen rijden van Venlo naar Nijmegen ( al verwacht ik dat niet ) en kun je kijken of dat misschien voordeliger zou zijn.