Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Omg, die site die Etmakas heeft gepost. Titel van een stuk: "Wij willen de taboes rond seksualiteit doorbreken." Iets verderop: "Mij gebeurde dit ook, ik verviel in een zondige wereld van porno en zelfbevrediging."
Maar goed, 't is ook een Christelijke site, volgens mij. Geheel in religieuze traditie niet gepresenteerd als iets voor gelovigen, want ze zeggen zelf dat het een site is 'voor en door partners van seksverslaafden'. |
![]() |
|
Ik heb een beetje een eureka-momentje. Manier gevonden om helemaal rechtop te zitten (in een bepaalde stoel met een kussen tussen mijn schouders), met mijn hoofd ook echt boven mijn romp (ik heb mijn hoofd altijd wat naar voren hangen) en tóch relaxed. Een houding die ik prima kan volhouden en het voelt heel raar, maar nu ik een half uur zo gezeten heb voelen mijn schouders ontspannen en ik heb zelfs het idee dat ik veel meer lucht krijg (maar dat zit misschien tussen mijn oren).
![]() ![]()
__________________
Lariekoek en apekool!
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|||
Verwijderd
|
Als ik zo vrij mag zijn
![]() Citaat:
![]() Citaat:
In de praktijk betekent dat allerlei praktische en juridische belemmeringen voor degenen die wél voor die relatievorm gaan. (Dus echt polyamorie, niet alleen polygamie.) Nu heeft ze iemand gemaild die haar meer over haar polyrelatie gaat vertellen. Ik weet niet of jij haar ook zou kunnen mailen, misschien wel. Maar ik PM je wel even met iets waar je je in de tussentijd misschien mee kunt vermaken. ![]() Laatst gewijzigd op 23-11-2012 om 00:46. |
![]() |
|
Gheghe. Ik had 'Pieteke' ook wel ok gevonden, maar dit past prima.
![]() @Para en Sann: Ik vind het echt een supertof onderwerp! Wat gaaf ook dat die vrouw zo enthousiast is en haar verhaal wil doen. Als de scriptie ooit af is wil ik 'm echt wel lezen hoor! <3 PS: Ik ga slapen, want ik heb speciaal bieries gedronken met studiegenotes en bittergarnituur op en dat botst een beetje met de halve zak truffelkruidnoten die ik net heb weggewerkt. Blugh. En morgen komt m'n britcom mattie langs en dan gaan we een heel weekend series kijken en dan zondag naar Rufus Wainwright, yeaaah! <3 Celebrate goet taimz kom on!
__________________
Stephen enjoys cooking his godchildren and leaving out commas.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
ik hoorde net allemaal hard getik, blijkt en zonnescherm half van de gevel af te zijn gekomen......nog even en het knalt zo door de ruit. Heb het vast gezet met en rol verband, hoopt dat dat het houdt tot morgen. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Maar goed, supergaaf dus, lekker meteen op hoog bestuursniveau overleggen omnomnom ![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Bureaucratisch moet er misschien wel iets aangepast worden, maar dat lijkt me verder geen probleem. Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() |
|
|