Advertentie | |
|
![]() |
|
volgens mij is t nie slim om nu maar het financieringstekort te laten oplopen... het is id alleen maar voor de korte termijn en dus wil t zeggen dat je over 10 jaar of wat hetzelfde gezeur weer hebt en dan nog tikkeltje erger, het is beter om het nu te doen en dan maar op de blaren zitten als over 10 jaar complete anarchie te krijgen
![]()
__________________
I take pleasure in guttin' ya boy!
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Všude dobře doma nejlíp
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
There's no such thing as a winnable war, it's a lie we don't believe anymore | Met rijbewijs! :cool:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
![]() |
Tsja, in ieder geval geven ze toch altijd meer uit dan nodig is. Een financieringstekort zorgt later voor rente. Dat moet toch ook niet gebeuren? Ik vraag me af waarom het ze nooit lukt om break-even te komen, geen winst en geen schuld.
__________________
Politiek is interessant, want het gaat over het bestuur van het land :D | Voorheen bekend als 'S@nder'.
|
![]() |
||
Citaat:
De PvdA schept alleen maar banen in de collectieve sector, zonder te kijken naar welke gevolgen dit heeft voor de arbeidsorganisaties. De arbeidsorganistaties binnen de collectieve sector zijn ziek, ze hebben te veel overhead. Als je dan alleen nog meer banen creëerd, maak je de problemen alleen maar erger. Hier volgen een aantal punten vanuit de plannen van de PvdA:
De PvdA gaat door met autootje pesten. De burger voelt dit duidelijk. Ook de bedrijven zullen hier nadeel van ondervinden. De werknemers worden uitgekleed, roken en drinken worden duurder. Nog twee andere plannen van de PvdA:
Veel Afrikaanse landen hebben hun staatsschuld laten oplopen om wapens te kunnen produceren en te kopen. Als het aan de PvdA ligt, kunnen de inwoners in de Afrikaanse landen elkaar weer kapot gaan schieten dankzij Nederlands geld. Instandhouding van de vervolguitkering van de WW is niets minder dan een extra kostenpost. Het is het ministerie van Sociale Zaken niet voor niets opgevallen dat mensen "opeens" een baan hebben kunnen vinden wanneer hun vervolguitkering zou verlopen. Ik zou haast willen zeggen: Wouter Bos, slaap zacht! |
![]() |
||
Citaat:
__________________
Herinner je gister, droom van morgen, maar leef vandaag...
|
![]() |
|||||||
Citaat:
Citaat:
Wat is precies het probleem aan banen creeren binnen de collectieve sector? Als er sprake is van oplopende werkloosheid, moeten er overal waar mogelijk banen gecreeerd worden. Hier volgen een aantal punten vanuit de plannen van de PvdA: Citaat:
![]() Het verhogen van de awbz premie raakt de modale en hogere inkomens net zo hard als de lagere. Dat is eerlijk lasten verdelen. Dit in tegenstelling tot het snoeipakket van Balkenende II waarbij er vooral op WW WAO en AOW bezuinigd word waardoor de lagere inkomens als een hond in de goot moeten gaan leven. Citaat:
Citaat:
In plaats van bezuinigingen die ook de eerlijke werkloze treft moet er een scherpere controle op de sollicitatie plicht komen. Alle werklozen over een kam scheren en iedereen de goot in trappen is asociaal beleid. Citaat:
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
|
![]() |
De tegenbegroting toont maar weer eens aan dat het zelfs voor de PvdA niet mogelijk is een ideaal pakket samen te stellen.
Recent hoorde ik dhr. Bos nog verkondigen dat het kabinet paniekvoetbal speelt door steeds als er extra tegenvallers zijn met nieuwe bezuinigingen te komen. En wat doet de PvdA nou zelf? Het begrotingstekort tot 2,9 procent te laten oplopen. Als het ook maar een klein beetje slechter met de economie gaat moet er flink bezuinigd worden om onder de drie procent te blijven. In dat perspectief is het verstandiger om, zoals dit kabinet ook doet, een veiligheidsmarge in te bouwen. Helaas vind de PvdA ook dat geen goed idee. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
daarbij krijgt de nl. economie voorlopig geen impuls door de bezuinigingen waardoor er een onaantrekkelijk investeringsklimaat ontstaat.
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
||
Citaat:
![]() We missen alleen een positieve stemming en een impuls aan de economie, dat houd buitenlandse beleggers weg. Prijzen gaan vrijwel nooit omlaag. Dit om de economie tegen deflatie te beschermen.
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
||||
![]() |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
Oplossen misschien niet. Maar stimuleren van laagconjjunctuur en mensen hun koopkracht afnemen is gewoon dom. tis altijd zo'n 60 tot 70% van het salaris geweest. Niet iedereen kan even goed meedoen. Vind je het humaan om die mensen de goot in te trappen dan?
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
|
![]() |
Misschien is dit een betere begroting, maar zouden PvdA-politici hun energie niet beter kunnen steken in andere dingen? Dit is eigenlijk een verkapte manier van kritiek uiten op het kabinet, en het lijkt me dat iedereen zo langzamerhand wel door heeft dat er asociale maatregelen worden genomen en dat min of meer linkse partijen het daar niet mee eens zijn. Niet echt constructief, deze tegenbegroting..
__________________
Met beide benen op de grond kom je niet ver..
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
vive la feast!!
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() En, nee, asociale maatregelen zijn niet nodig, het is maar net waar je de voorkeur aan geeft. Trouwens met schreeuwen dat het niet goed is kom je ook niet altijd ver, een tegen begroting geeft duidelijk weer hoe het anders zou kunnen. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
Met beide benen op de grond kom je niet ver..
|
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
CPB gegevens wijzen uit dat de bezuinigingen ervoor zorgen dat de economie eerst verzwakt en daarna langzamer groeit dan met een van de tegen begrotingen. Dus het gaat wel beter uiteindelijk, alleen niet nu maar later en langzamer. Als je het zo wilt spelen, door deze bezuinigenen zullen over 10 jaar (was het nou 2017) de staatschuld afgelost kunnen zijn, dat scheelt de jaren daarop ongelofelijk in rente we komen zeker niet tot je ghetto's, damn mensen zijn ziek, of er nu gezondheidszorg is of niet, mensen gaan weer aan het werk deze situatie blijft echt niet de komende 10 jaar
__________________
Kom maar op!
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Prima dat de oppositiepartijen met een tegenbegroting komen die laat zien dat het ook anders kan. Alhoewel hiermee de begrotingsschuld verhoogd wordt tot het maximum (3%?) is investeren in de toekomst van onderwijs, zorg en dergelijke een verstandige investering die zichzelf op den duur vast terug zal verdienen.
Bezuinigen vind ik echt onzin. Je vermindert hiermee de koopkracht van de meesten en daardoor creëer je weer een uitzichtloze toekomst voor de economie (even heel simplistisch verondersteld ![]() Wel weer jammer dat zo'n tegenbegroting wordt afgekraakt. Balkenende en kornuiten kunnen het niet veel beter...Dus ook jammer dat er niks met deze tegenbegroting wordt gedaan. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Nee nee nee, er wordt ook geinvesteerd in zorg, infrastuctuur en onderwijs (3,4 miljard), Balkenend II is niet willekeurig gaan bezuinigen hoor! hoewel het soms wel erg zo lijkt....
__________________
Kom maar op!
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
|