Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 15-05-2002, 18:35
~Roosje~
~Roosje~ is offline
Hi!

Weet niet of die hier thuis hoort maar ik heb een vraagje:
ik wil graag over 3 weken in het weekend bij mijn vriend slapen (z'n ouders zijn dan niet thuis, maar van hen mag het!) maar ik mag het niet van mijn ouders!
Ik heb het al een keer gedaan maar toen was er een feest aan de andere kant van de stad waar hij woont (bijna 3 kwartier fietsen!!!) en vonden ze wel een geldige reden.
Maar nu is het gewoon slapen omdat het leuk is en ik graag bij hem wil zijn maar dat snappen ze niet en het mag dus niet!!! heeft iemand tips hoe ik ze alsnog over kan halen want heb hier al knallende ruzie over gehad en mn argumenten zijn echt op!
Liefs Roos
__________________
<-liever eigenwijs dan helemaal geen zelfvertrouwen-> <- de wereld was mooier met jouw R.!!!->
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 15-05-2002, 19:14
kirsten
kirsten is offline
Zeggen dat er een feestje is... En remember, de volgende keer... Vraag niet eerst en lieg dan, lieg van in het begin...
__________________
Ge moet lachen voor ge gelukkig zijt, anders loopt ge het gevaar dat ge sterft voordat ge gelachen hebt.
Met citaat reageren
Oud 15-05-2002, 19:19
UFO
UFO is offline
Je bent toch 17? Ik denk dat je dan wel het een en ander in te brengen moet hebben. Daar kun je je ouders wel eens op wijzen. Je ouders hoeven je nu toch niet meer op te voeden? Begeleiden lijkt me meer de taak van je ouders op die leeftijd. Ik zou het er nog eens goed met je ouders over hebben zonder ruzie te maken. Als er ruzie is kun je vrijwel nooit wat bereiken. Zorg ervoor dat je een goedf moment uitkiest en maak ze duidelijk dat je weet wat je doet. Succes!
__________________
Sex is a battle, love is a war.
Met citaat reageren
Oud 15-05-2002, 19:20
Southraider
Southraider is offline
Citaat:
kirsten schreef:
Zeggen dat er een feestje is... En remember, de volgende keer... Vraag niet eerst en lieg dan, lieg van in het begin...
wat schiet je daarmee op??
als ze der achter komen heb je veel meer problemen, je ouders gaan je dan bij ALLES controleren.

maar ontopic...als ik jou was zou ik eens rustig met je ouders gaan praten wanneer ze het niet druk hebben en goed gehumeurd.

en blijf tijdens het gesprek vooral rustig, als je begint te schreeuwen verlies je het zeker.

vertel ze hoelang je al verkering hebt, dat er niet meer gebeurd dan alleen slapen, of dat je voorbehoedingsmiddelen gebruikt als je van plan bent verder te gaan.

maak ze duidelijk dat je niet meer het kleine kind bent (aan je leeftijd te zien ben je 17)

succes!!
__________________
Bits and pieces from your star, rain upon me as they fall melt into my skin and I feel warm.
Met citaat reageren
Oud 15-05-2002, 20:06
Verwijderd
Laat gewoon eens een keer een pakje condooms in je broekzak zitten of op je kamer slingeren,vind je moeder toch wel



pompedom ..

dan gaat het balletje wel rollen
Met citaat reageren
Oud 15-05-2002, 21:03
dwerg
dwerg is offline
gewoon tegen je ouders zeggen dat je het graag wilt omdat je van hem houd en als het dan nie mag dan verzin je gewoon weer een smoesje ofzo
ma veel succes en ik hoop voor je dat het lukt

kuzzies
__________________
als jullie mij missen ben ik ff pissen en als jullie mij roepen ben ik ff poepen:):)
Met citaat reageren
Oud 16-05-2002, 10:13
~Roosje~
~Roosje~ is offline
bedankt voor de reacties!
heb geprobeerd nog met m'n ouders te praten maar ze zijn echt niet om te krijgen. Ben inderdaad echt 17 (over een maand zelfs 18) maar ze behandelen me af en toe echt nog als een klein kind. Heb nu met een vriendin afgesproken dat we net doen alsof ik bij haar blijf slapen en haar ouders spelen het spelletje wel mee. Ik vindt het wel een beetje kinderachtig om het zo te moeten spelen, maar ja zei behandelen mij ook niet op een volwassen manier. Door alleen maar nee te zeggen en niet eens een goed argument daar voor aan te voeren.

Maar bedankt in ieder geval!
Nou maar hopen dat ze er niet achter komen!
Liefs Roos
__________________
<-liever eigenwijs dan helemaal geen zelfvertrouwen-> <- de wereld was mooier met jouw R.!!!->
Met citaat reageren
Oud 16-05-2002, 10:21
Dark Angel
Avatar van Dark Angel
Dark Angel is offline
Wat zijn hun argumenten eigenlijk?

Vaak gaat het om sex. Maak ze dan op een rustige manier duidelijk dat A) jullie al sexueel actief zijn (dat neem ik tenminste aan) en B) dat jullie voorbehoedmiddelen gebruiken.

De meeste ouders hebben zoiets van "we moeten onze onschuldige kleine dochter beschermen" en vinden het moeilijk de realiteit onder ogen te zien.
__________________
You can't have everything. Where would you put it?
Met citaat reageren
Oud 16-05-2002, 10:27
Howlin_Mad
Howlin_Mad is offline
Fijn dat het in ieder geval geregeld is, ik denk dat 'bij een vriendin' slapen hier inderdaad de beste oplossing is.
Ze moeten alleen goed opletten dat ze zich niet verspreken.

Heb je al aan je ouders gevraagd waaROM het niet mag? Als je die punten op een rijtje hebt, kunnen we hier nog even werken aan een zootje tegenargumenten.
Iig suc6
__________________
Hartstikke Maf
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Mensen helpen
Verwijderd
19 09-02-2009 01:25
Verhalen & Gedichten [VO] De dwerg die het woord ‘help’ niet kende
flyaway
11 22-01-2006 11:43
Huiswerkvragen: Exacte vakken [WI] kansberekening
wanhoopje
2 12-11-2004 12:54
Psychologie Helpen
Nomen Est Omen
4 22-06-2004 11:00
Software & Hardware Help! help! help! help! help! help! help! help!!!!!!!!!!!
Opiate
6 19-01-2002 17:56
Verhalen & Gedichten You need help
A loved one
7 02-12-2001 08:28


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:22.