![]() |
|
Russische presidentskandidaat vermist
07 februari 2004, 23:31:56 MOSKOU (ANP) - Ivan Ribkin, een kandidaat voor de Russische presidentsverkiezingen van 14 maart en criticus van de huidige president Poetin, wordt sinds twee dagen vermist. Dat heeft zijn campagneleider zaterdag gemeld. Sinds donderdagavond hebben familieleden niets van hem vernomen, zei Ksenia Ponomariova tegen persbureau Interfax. Ribkins vrouw bevestigde niets van hem te hebben gehoord en zei dat ze haar man zondag bij de Russische politie als vermist zou opgeven. Ribkin is oud-voorzitter van de Doema, het Russische lagerhuis, en onafhankelijk kandidaat. Hij is de leider van de vleugel van Liberaal Rusland die trouw is gebleven aan oprichter Boris Berezovski van die partij. Deze miljardair en aartsrivaal van Poetin wordt in Moskou gezocht wegens fraude. Hij heeft in Groot-Brittannië politiek asiel gekregen. Berezovski beschuldigt het Kremlin ervan hem te willen vermoorden. http://www.home.nl/nieuws/buitenland/artikel/00111886 128 Teletekst zo 08 feb *************************************** Uitdager president Poetin vermist *************************************** MOSKOU De Russische politie is een zoektocht begonnen naar Ivan Ribkin, tegenkandidaat van president Poetin in de komende presidentsverkiezingen.Zijn vrouw gaf hem als vermist op,nadat ze al 3 dagen niets van hem had gehoord. Ribkin,oud-voorzitter van het Russische parlement,doet aan de verkiezingen mee als onafhankelijk kandidaat.Hij is een fel criticus van het Tsjetsjenië-beleid van het Kremlin.Ook verwijt hij Poetin van Rusland een politiestaat te maken. De kiescommisssie begon onlangs een onderzoek naar Ribkin.Hij zou een deel van de handtekeningen die nodig zijn voor zijn registratie,hebben vervalst ------- Volgens Peter d'Hamecourt van t NOS-journaal had de betreffende presidentskandidaat een paginagrote brief gestuurd naar een krant waarin hij felle kritiek uitte op Putin die een nieuwe politiestaat aan het ontwikkelen zou zijn en stelde hij vragen bij de grote bombardementen (en of deze niet het werk van de Russische geheime dienst zelf waren) die een nieuwe oorlog in Tsjetsjenië zou rechtvaardigen.
__________________
Bureaucracy is the death of any achievement.
|
Advertentie | |
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Waarom zou je Poetin een dictator noemen in jij visie dan, dat mag je mij weleens verklaren? |
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() volges mij is het een actie van de KGB..
__________________
"I feel I'm stone, not cause I bop or wear my cap cocked/The more emotion I put into it, the harder I rock"
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
"Vladimir and Silvio... partners in crime" ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Bij het NOS Journaal zei men dat eerder twee critici van het Tsjetsjenië-beleid ''onder verdachte omstandigheden'' om het leven kwamen. Lijken me sterke aanwijzingen. Poetin hoeft er niet noodzakelijkerwijs zelf achter te zitten, het kunnen ook andere (criminele) groeperingen zijn. Daar wemelt het van in Rusland.
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Die hebben dr immers baat bij als die oorlog gewoon doorgaat.
__________________
Bureaucracy is the death of any achievement.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Zit niet in die kringen ![]()
__________________
Bureaucracy is the death of any achievement.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|
Poetin controleerd alle media bijna alle uitzendtijd van de verkiezingen gaat naar de partij van poeting.
de ene vent met dat grote olie bedrijf dat zogenaamd 2 miljoen dollar fraude had gepleegt is ook onzin want die vent heeft miljarden Poetin heeft dit gewoon gedaan omdat die vent niet zijn partij financieerde en ga zo maar door. waarschijnlijk zit de FSB achter al die aanslagen in russische steden om poetin een zogenaamde regen te geven te oorlog te handhaven in TSjetjenië van dat kan hij niet doen met economische en politieke succesen want die zijn er niet. Ook wil hij wijsmaken dat er in Tsjetjenië allemaal Terroristen van de taliban en alles zitten zodat amerika en de VN hun mond houden over deze afschuwlijke oorlog en zo kan ik nog wel even doorgaan maar denk dat het niet meer nodig is. mensen snappen wel dat die vent zich binnen 2 jaar uitroept tot keizer tsaar poetin poepzak de zoveelste !!!!!!!!
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|||
Verwijderd
|
Spoonie schreef op 09-02-2004 @ 19:58:
Citaat:
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
En de gemiddelde LPF'er hecht nog meer waarde aan vrijheid dan Gauloises. ![]()
__________________
Mein Name ist Joachim von Hassel/Ich bin Pilot der Bundeswehr/und sende Ihnen aus meinem Flugzeug/den Funkspruch den niemand hört
|
![]() |
||
Citaat:
Waarschijnlijk is zijn regering betrokken bij de vermissing van de volgende vier personen: - Yury Zakharenko, oppositieleider en voormalig minister van Binnenlandse Zaken, verdween op 7 mei 1999; - Viktor Gonchar, een belangrijke politieke tegenstander van de Wit-Russische president Loekasjenko, verdween samen met zijn vriend en zakenman - Anatoly Krasovsky, die steun verleende aan de oppositie, op 16 september 1999 na een bezoek aan de sauna in Minsk; - Dmitry Zavadsky, een cameraman voor de Russische Publieke TV (ORT) verdween op 7 juli 2000 nadat hij naar het vliegveld van Minsk was vertrokken om een collega te ontmoeten.
__________________
Bureaucracy is the death of any achievement.
|
![]() |
||
Citaat:
![]() |
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Verder zie ik het inderdaad graag als poetin wint, in mijn ogen is hij een verstandige man die weet wat goed is voor rusland. Citaat:
![]() Maare, ik waardeer fidel castro om andere zaken dan zijn dictator zijn, vooral om zijn beleid waarvan je rustig kunt stellen dat het helemaal niet zo slecht is voor een dictator, eerder heel goed. |
![]() |
||
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|