![]() |
|
Verwijderd
|
Post hier dingen die je moet checken als je kierewiet bent, een lachkick hebt of iets dergerlijks
Ik blaas af met wat filmpjes: http://www.badgerbadgerbadger.com/ http://yoga.at.infoseek.co.jp/flash/kikkomaso.swf (vervolg op dit filmpje): http://yoga.at.infoseek.co.jp/flash/kaijin_e.htm |
Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
http://www.albinoblacksheep.com/video/smb3.php
supermario bros 3, uitgespeeld in 11 minuten. Na 11 minuten ben je behoorlijk paranoia van al die evil bg-muziekjes ![]() |
![]() |
|
ik hou best wel van disney films,zijn wel leuk vaak. maar van de film alice in wonderland heb ik nooit wat gesnpet,en heb altijd geroepen degene die deze film maakte was vaag van de paddo's.
en dat hadden mn vrienden onthouden dus bij mijn eerste keer paddo's vreten hebben ze deze film opgezet...eerst werd ik een beetje para, maar later vond ik hem echt rlxd en snapte ik hem helemaal....nu niet meer.ik moet nodig weer paddo's vreten en dan opschrijven wat het moraal van het verhaal is. sexen op ghb,het enige nadeel is is dat de mannen soms geen stijve krijgen of wel krijgen en dan ineens ![]()
__________________
Don't drink and drive,..just smoke and fly!!!
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
![]() |
JEEEEZZZUUUUUS wat speeld die gast goed!!
happy hardcore is goed blijven kijken naar dat flitslicht! |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Wel aardig toch, vergeleken met de andere troep die je voor je leesdossier door moet werken? |
![]() |
|
Ik vond laatst ergens op i'net een spelletje waarin je in één van die clips van de Gorillaz zit, die waarin ze over zo'n soort achtbaan achtig iets rijden. Dat kan je dan dus naspelen... WAY TOO COOL!
http://www.funnygames.nl/spelletjes/317.html
__________________
Waar een weg is wil ik heen.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
ja!
die staat op www.spele.nl bij race-spelletjes ergens recht bovenin dacht ik. te lui om de link te zoeken |
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Wel leuke bezigheid, brandende lucifers op mensen schieten die veel benzine over zich heen hebben.
__________________
doe je nix?
|
![]() |
||
Citaat:
uhu uuuuhhhhhuuhuh hehehehe hehehheee hhehehe uhhh uhuhuhuuh uhuhuh heheheheh heheh hehehheheh uhuh h uhuhuhuh uh he beavis what's so funny? heheheh heheheh hehheh uhuh huh u huh h etc. mjah daar kan je wel dagen naar kijken als je stoned bent ![]()
__________________
doe je nix?
|
![]() |
|
- Star Trek kijken en zware space theorieen bedenken om ze daarna weer te vergeten
![]() - GOA "begrijpen" - Gewoon chill onderuitgezakt op de bank (of in bed) tv kijken met een grote zak chips ofzow. - Geil worden ![]() - Zin krijgen om wat te zuipen! - Een zware drang krijgen om m´n waterpijp (die aardig zwart begint te worden) schoon te maken ![]() - Terence McKenna boeken lezen. - Tripreports lezen (Thank You Erowid ![]() - Onzin als dit typen: schrijh je gedachtewd oppop wabt als ewj niet trips ben je ze meteen weer vergerten elke keer denk dat ok ik nee zinnen zijjn nmojilijk ![]() ok3 doe salvia op de GROND en doe het als er niemand thuis is dsat je gewoon kunt rondlopen ik weet tijdens een salvia trip nooit dat ik mezelf ben en ik heb altijd het gevoel dat er andere aanwezig zijn in de ruimte om mij heen niet in mezelf ik snap niet waarom ik dit tik salvia gedachtes zijn niet vloeibaar maar vast en los Gedachtes zijn als een bandenspoor op een modderweg. Ze zijn tijdelijk en staan niet vast. Soms kom je in een ouder spoor terrecht en zit je dus weer in die manier van denken. - Dat is gewoon te weird voor woorden
__________________
You lost...
|
![]() |
|
Verwijderd
|
hmm star trek. To quote data:
Tell me... did you use a polymer based neuro relais to transmit organic nerve impulses to the central processor of my positronic net? If so, how did you compensate for the..... (interrupted by Borg Queen). of de docters: I'm a docter, not a database I'm a docter, not a doorstop I'm a docter, not a barbarian I'm a docter not a..... enz. |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
#JeSuisLidl
[QUOTE=Kristaco;33732259]Met jezelf spelen is lekker.[/QUOTE] |
![]() |
|
Verwijderd
|
http://rebarb.homeip.net:8081/flashm...rabtechno.html
wel afkijken, hij wordt op het eind op z'n best ![]() |
![]() |
||
Citaat:
ik vat em nie, maar misschien wel omdat ik niet het geduld had om te kijken wat het nou echt is
__________________
#JeSuisLidl
[QUOTE=Kristaco;33732259]Met jezelf spelen is lekker.[/QUOTE] |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
"let me forget about today until tomorrow"->Bob Dylan{The Artist}<-
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Drugs & Alcohol |
Dingen die je moet lezen/doen/weetikveelwat als je offworld bent II Dr HenDre | 218 | 21-09-2004 13:52 |