Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Kunst & Cultuur / Muziek
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 04-03-2005, 13:50
Idiotique
Avatar van Idiotique
Idiotique is offline
Hey,

Ik zoek een manier hoe ik door de koptelefoon mn stem harder kan horen, zonder dat het harder opgenomen wordt. En niet op de manier van alle tracks zachter gaan zetten op mic na en dan het volume hard open...

Ik maak gebruik van pc met adobe audition (multitrack), behringer eurorack ub802 mixer en mxl condens mic.
__________________
www.livingwith2.com
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 04-03-2005, 16:02
Idiotique
Avatar van Idiotique
Idiotique is offline
hmm.. kan een admin hem even naar de garage gooien? thnx!
__________________
www.livingwith2.com
Met citaat reageren
Oud 04-03-2005, 16:02
Rieno
Rieno is offline
alstu
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 09:27
Verwijderd
met de equalizer van je audioprogramma een beetje klooien tot je jouw stem harder hoort
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 12:40
matt trakker
Avatar van matt trakker
matt trakker is offline
wat wil je ermee bereiken?
__________________
kinderboerderij het dode hertje
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 13:03
Rhinus
Rhinus is offline
Ik gebruik Quatz(??) en daarbij heb je bij iedere track gewoon een schuifje voor hoe hard het moet klinken.. Ik neem aan dat dat bij Adobe Audition (Dat was voorheen toch CoolEdit?) dan ook wel kan.
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 16:00
Reserv
Avatar van Reserv
Reserv is offline
Er een mixer tussen zetten, he.
__________________
Do you want me to get naked and start the revolution?
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 17:14
Idiotique
Avatar van Idiotique
Idiotique is offline
Hmm dat bedoel ik niet,

ik kan achteraf altijd in audition of wat dan ook de zang harder zetten, maar ik wil tijdens het opnemen de muziek zachter door de koptelefoon horen dan de zang. Ik wil mezelf harder horen.

Ook wanneer ik op m'n synth speel, die via mixer naar de pc gaat, hoor ik die zachter dan de rest. En ik kan hem wel harder zetten op de mixer, maar dan neemt ie het ook harder op, en dat wil ik juist niet. En ik zoek het niet om steeds alle tracks zachter te gaan zetten voor elke opname.

In een geluidsstudio op m'n school kon je dat los regelen van elkaar. Zo kon ik zelfs gewoon door de mic praten tijden een gitaarstukje op te nemen, zodat de man achter de knoppen me hoorde, maar het werd niet opgenomen.

En ja, ik gebruik dus een mixer
__________________
www.livingwith2.com
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 17:20
Verwijderd
euhm dat is een moeilijk verhaal. je zou het met een extra mengpaneeltje wel kunnen doen denk ik door die op een aparte track aan te sluiten, maar dan moet je een hoop 'lussen'.
Met citaat reageren
Oud 05-03-2005, 18:57
roman
Avatar van roman
roman is offline
uhm, je kunt een jack verloopje maken voor je aux van mono naar stereo op die manier kun je zelf bepalen wat je hoort en wat niet, als je dan nog steeds het hele volume te zacht vindt moet je er een amp tussen zetten..
__________________
check this riff, its fucking tasty
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:54.