De meeste keren dat we bij elkaar geslapen hebben bij hem op de kamer sliepen we samen in zijn bed. Dit is echter een ECHT 1persoonsbed, zoeentje waar je eigenlijk ook maar in je eentje in kan. Sochtends waren we dan ook helemaal kapot, want je hoeft je maar 1 keer te bewegen en dan waren we allebei weer wakker.
Smiddags gingen we dan vaak nog even op bed liggen en dan vielen we allebei wel ineens als een blok in slaap, als gevolg van een slaaptekort.
De laatste drie keer heeft hij op de bank/op een matje naast het bed geslapen. Eerst gewoon lekker bij elkaar liggen en als we dan echt wilden slapen, eerst even proberen, maar hij kwam toch weer naast het bed uit. Beter voor de nachtrust en 'sochtends zijn we wel bij elkaar, al is het niet met maar3 cm tussen ons