Ik ben vorig jaar ook 8 dagen naar Monastir geweest, naar zo'n cheap-ass all-in hotelletje aan zee waar je continu een blauw bandje moest dragen om aan te tonen dat je all-in bent. Zo'n heerlijk blauw bandje dat tegen de verkopers in de stad roept van "zet mij af, ik ben toerist!"
We zijn een keer naar Monastir geweest, wat wel een aardige stad was om een middagje in rond te lopen. Je lekker laten lastig vallen door verkopers in de winkelstraatjes die "kopen godverdomme" en "Juliana Beatrix" naar je hoeft roepen is toch wel erg grappig.
Tunis is ook wel oke, maar de winkelstraatjes zijn er net wat smaller en drukker, wel leuk voor eventjes. Verder vond ik het daar niet zo geweldig.
Ook zijn we nog naar Carthago geweest, op zich best leuk en interessant, maar echt veel wijzer word je er niet van qua uitleg enzo. Daarnaast staat het verblijf van de president, waarvan je niet eens foto's mag maken, anders ga je de bak in. Dat was een stuk spannender. Het beste vond ik nog het achter de mooie vrouwen aanlopen daar.
Een ander plaatsje waar we nog zijn geweest ben ik de naam van kwijt, maar dat was vrij bekend vanwege de typische wit-blauwe bouwstijl en was een gaaf uitzicht van bovenaf.
[Edit]Sidi Bou Said heet dit stadje.[/]
En we zijn een keer op kamelen wezen rijden (eigenlijk waren het dromedarissen) wat ook wel grappig was. Stel je er niet teveel van voor, ze zijn allemaal kort achterelkaar aan elkaar vast gebonden in een lange karavaan. Toch was dat erg leuk, eigenaardig karakter hebben die beesten.
Verder moet je gewoon lekker in je hotelletje blijven, in het zwembad liggen, drinken, dansen in de disco en nachtzwemmen en vodka drinken met mooie Russische vrouwen.
En laat je vooral niet afzetten, meteen en duidelijk nee zeggen.