Een jaar weggooien bestaat niet. Je bent een ervaring rijker en nu kan je gerichter verder zoeken naar iets wat bij je past.
Waarom heb je voor onderwijsassistent gekozen? Wat had je ervan verwacht? Wat wilde je ermee? Het is jammer als een opleiding gewoon slecht is (slechte opleidingen bestaan). Maar het is nog jammerderderder als je eigenlijk graag in het onderwijs aan de slag wil later, maar nu wegens het gebrek aan uitdaging deze droom laat vallen. Want de opleiding onderwijsassistent kan je wel helpen aan een leuke baan in het onderwijs, of richting een PABO of HBO lerarenopleiding.
En ja, leerplicht is natuurlijk kut, maar aan de andere kant: je wordt gedwongen na te denken over je toekomst en wat zou je anders doen? Werken in de Albert Heijn? De hele dag computerspelletjes spelen?
__________________
Dat internet heeft wel wat. twitter.com/scholieren of simon@scholieren.com
|