![]() |
|
Hier is de nieuwe!
(altijd al eens willen doen ![]() Link naar de vorige: http://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1673835 |
Advertentie | |
|
![]() |
|
Artikelen schrijven is een bitch.
![]() Morgen naar ziekenhuis, ben echt benieuwd wat ze gaan zeggen. En of ik eindelijk nieuwe medicijnen krijg, want ik heb er echt heel erg veel last van. Infuus vond ik altijd al rot, maar als m'n hele ader in van de pols tot de elleboog zeer doet, is het helemaal niet tof.. Hopelijk vinden ze d'r wat op, want het schijnt geen bijwerking te zijn ofzo. ![]() net pianogespeeld met A. Was weer leuk. ![]() ![]()
__________________
Ik weet niet beter.
|
![]() |
|
@ Faded Away: pfoew, wat eng ook! Kan me voorstellen dat je daar overstuur van raak, ik vind het al erg als er wordt omgeroepen dat de trein vertraging heeft wegens een 'aanrijding' ofzo.. *knuf*
@ iedereen: een dikke knuffel voor wie 'm kan gebruiken! OT: OMG. De sollicitatie gisteren vond ik zelf best wel lekker gaan eigenlijk, werd er helemaal enthousiast van en leuke mensen waarmee ik het gesprek had (Teamleidster en eigenaar). Daarna naar huis ging wat minder, want 3x verkeerde pin op m'n telefoon ingetoetst en dus geblokkeerd ![]() ![]() Moest daarna nog superveel doen voor school en vanmiddag dus ook weer, heb er net een dag van 8 uur opzitten die echt vreselijk vermoeiend was.. Maar 5 minuten geleden werd ik gebelt door die mensen van de sollicitatie, die man vroeg zo: ja hoe vond je het zelf gaan eigenlijk?> Dus ik zei ja ik vond het wel goed gaan! En hij zo: ja, wij ook! Dus we hebben het er gisteravond over gehad en we waren eigenlijk heel erg enthousiast (er waren nog 5 andere sollicitanten!!!!) en hij zei van ja we voelden ook wel een bepaalde klik en dat vinden we erg belangrijk. Dus ehm, ja we willen nog wat meer dingen bespreken eigenlijk en ehm, dus we willen je uitnodigen voor een tweede gesprek! *ik ging door het dak* ![]() ![]() ![]() ![]() Zo. En nu dus even flink hard aan het werk want moet nog superveel doen, moet in ieder geval doen vandaag: - Boekverslag Max Havelaar afronden - Beginnen aan het thema mapje voor m'n leesdossier - Oefendiscussie Engels voorbereiden (en eventueel nog t/m pag. 30 lezen in Kafka) Ga nu door dat telefoon gesprek wel met goede moed aan het werk ![]()
__________________
*--Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy..- My life turned around, but I still believe in my dreams..--*
|
![]() |
|
Ik ben vandaag naar geen enkele les geweest. Alleen naar 1 les gedichten voordragen, en daarna de show in de schouwburg. Daar was een actrice die een stuk ging spelen.. Op een gegeven moment stak ze een groot potlood in haar buik, precies zoals ap het maandag deed..
![]() ![]() ![]()
__________________
unus exitus tantum est: mors
|
![]() |
|
Ja dus...een beetje te vroeg 'gejuicht' denk ik. Na een gesprek met iemand weer ff helemaal down. Toen kwam (dementerende) oma en die dacht dat er afgelopen week iemand bij haar op het erf was geweest om de paal van de waslijn wit te verfen. Het was heel lullig voor mijn oma, mijn spanning kwam er op dat moment uit door ineens enorm de slappe lach te krijgen. Soms ligt huilen en lachen ineens zo dicht bij elkaar. Mijn oma voelde zich onbegrepen maar leek het ook weer snel vergeten. En nu voel ik me dus weer heel down. pfffff.
__________________
wees jezelf er zijn al zoveel anderen (loesje)
|
![]() |
|
gisterochtend bij de huisarts geweest.
ik heb gezegd van mijn ge-am van maandag. ze zei dat het deze keer wel heel hevig was. en ze schrok ervan. en ze had er verband omheen gedaan. en ik moet voor een tijdje s'morgens 2 seroquel's nemen. in plaats van 1. en sa'vonds ook voortaan 2 voor een tijdje. en heb haast de hele dag en avond liggen slapen. en heb vandaag het verband ervan afgehaald. en het is nou helemaal dik enzo. en me ouders durf ik er nog steeds niks. van te zeggen. en me hoofd loopt over met gedachte's. en morgen toch maar proberen te werken. ondanks de duizeligheid en het slap voelen enzo. maar de gedachte dat ik me ex weer op het werk zal zien morgen. dat laat me in angst en paniek raken. grote angst pfff. en een hopelijk positief ding!. dadelijk komt me vriend ![]()
__________________
(8)je vecht nooit alleen(8)
|
![]() |
|
![]() |
Faded-Away, sterkte, behoorlijk heftig zeg.
Weer de hele dag geslapen. Slaap van vorige week inhalen. Nergens zin in, niet eens om naar C. te gaan. Daar is het koud en ik ben verkouden. Ik zou alleen naar hem toe gaan als we alleen waren, maar we zijn bijna nooit alleen, er zijn altijd anderen bij. Nu even met hem op msn, zo maar op de bank liggen. Straks wil ik vast weer blowen en ga ik die kant wel weer op. Pff, het gaat lekker allemaal.
__________________
Digital ash in a digital urn.
|
![]() |
|
zo mijn hangdag is weer bijna om.. morgen naar de psycholoog en crea doen (als het door gaat)
's avonds 'bijeenkomst' in de groep.. dan komt S mn beste vriendin ook.. mn beste vriendin die al 2.5 dag niet terug smst.. ja ik weet t, stel me weer eens aan maar goed had graag even wat kwijt gewild aan dr en en en
__________________
Humor is een prachtige waterlelie die wortelt in het troebele water van verdriet.
|
![]() |
|
Jaaah lekker dan!
![]() Ik moest echt nog 2 lijntjes trekken en toen kon ie gecontroleerd worden, maar toen crashte die kut-pc! Aaargh gvd kut TU! ![]() Verder is alles goed hoor ![]() |
![]() |
|
Afgelopen vrijdag heb ik het voor het eerst van me leven uitgesproken. Bij haar. En nu weten ze het alledrie. En iedereen die in mijn dossier leest. Hallo?? hoe moet ik jullie dan nog onder ogen komen.
Ik kan t ook nergens schrijven want ik schaam me te diep. Het spookt nu alleen maar door me hoofd, al die gedachtes, die gevoelens, ik kan t niet. Ik kan daar niet meer heen, ik kan haar niet meer tegen komen. Ik kan haar niet zien,om nog maar te zwijgen van die Ze zou niet mee verhuizen naar de 2e etage, nee, zij kreeg een kamer beneden. Perfect, zo zou ik haar niet tegenkomen. Maar helaas, toch een kamer voor haar op de 2e. Nu kan ik daar echt niet meer heen. Ik kan het niet. ![]() |
![]() |
||
Citaat:
Dat lezen ga ik maar verzaken want morgen om 6.45 op.. hoe ik dat nou weer moet trekken?! Hmpf ![]()
__________________
*--Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy..- My life turned around, but I still believe in my dreams..--*
|
![]() |
||
Citaat:
![]() @Coopergirl: Thanks! Ik heb, toevallig, ook echt een hele fijne dag gehad. ![]() Dus dat ga ik nu echt volgen want anders heb ik zo weinig te doen doordeweeks. ![]()
__________________
Bad spelling and grammar make me [sic].
|
![]() |
||
Citaat:
ot: Nah vanavond met belachelijk veel zenuwen m'n pws dus gepresenteerd, maar wel mooi tweede geworden ![]()
__________________
Konichiwa, bitches.
Laatst gewijzigd op 12-03-2008 om 23:08. Reden: typo |
![]() |
||
Citaat:
en nu inmiddels omdat er iets viel in de badkamer en ik niet durf te gaan kijken en aaaargh oke bijna een uur verder... ik moet echt gaan slapen
__________________
Humor is een prachtige waterlelie die wortelt in het troebele water van verdriet.
Laatst gewijzigd op 12-03-2008 om 23:55. |
![]() |
|
Aargh, het hoesten zoals ik dat nu heb, is al erg zat, maar ik werd er nu dus al wakker van, om half 3, tegenover gisteren om half zes.
![]() ![]() Achja, nu scheelt het dat ik vandaag vrij heb, maar dit is echt niet leuk meer. Mja, komt wel goed. Alleen jammer dat er niemand op msn is, hoewel dat eigenlijk niet zo raar is.
__________________
Stop living in the past, live for the future!
|
![]() |
|
De afgelopen dagen ging het niet echt lekker met me. Ik was/ben een beetje labiel. Kan om alles chagrijnig worden, en dat kan ook zo weer wegzakken. Hopelijk gaat het vandaag beter.
Ik ga hard aan de slag, ik moet veel doen vandaag. En ik moet eigenlijk rustig aan doen met mijn voet, niet te veel lopen, maar dat vergeet ik vandaag maar even, denk ik ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Na gisternacht maar 2u geslapen te hebben, ben ik gister tijdens het leren als een blok in slaap gevallen..Dus vandaag moet ik honderdduizenddingendoen.
to-do-list: - 100 pagina's samenvatten - artikel aflezen, samenvatten en sheet maken - casus 1 diagnostiseren - casus 2 voorbereiden - naar het gemeentehuis voor VOG - speentjes halen voor mn zus - goed eten en ik vergeet nog wat dingen geloof ik. Verder werd ik wakker met een misselijk gevoel dus dat gaat een leuk dagje worden vandaag. Grr. Ik heb echt zin om heel agressief met dingen te gaan gooien en verder maar de hele dag onder de dekens blijven liggen. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ben zo moe ineens weer. Kwam niet echt m'n bed uit en rijles begon dramatisch. Oh en onze weegschaal doet raar eerst komt ie met een getal en de tweede keer als je erop gaat staan gaf ie bijna twee kilo lichter aan. Tjaaa, wat is het nou. Ik ga voor het laagste getal, dat gaf hij de derde en vierde keer ook aan. Oh en foei, niet meer zovaak op dat ding staan, miep.
Vanmiddag naar m'n moeder op school maar zij is er niet, eng! En oooh, bluh ik ben zo moe en somber. Ik wil gewoon in m'n bed liggen tot het over is. Bluhbluhbluhbluh. |
![]() |
|
welcome in the mess i left behind.
Oh, och, nee, het leven is zo mooi. Ik ben gelukkig, maar "liefde" knaagt wat moet ik, wat moet hij, wat moeten wij. Waarom zijn zo weinig dingen ongecompliceerd. Waarom zijn we zo gek op elkaar. Waarom ben ik alleen gelukkiger, vrijer, vrolijker. Waarom wil ik dan toch hem. Ik leef mijn leven en het is mooi zoals het is. Beetje chillen, wandelen, stage, werken, school. Spannende plannen. Reizen, verre trektochten.............. Maar die verlangens oh, nee.
__________________
never get old
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Pfoe, het ging weer helemaal mis gisteravond ![]() |
![]() |
|
Ik heb niet zoveel meegelezen, maar knuffel voor iedereen die het kan gebruiken
![]() Indigo: nog bedankt voor je steunende woorden in het vorige topic! Ik heb het echt heel druk. Ik loop nu al achter en ik heb deze hele week geen tijd gehad om iets te doen, want ik ben elke dag pas om half zes uit. Maandag wel veel tussenuren gehad, maar toen heb ik practicum voorbereid. Dinsdag, woensdag en vandaag practicum, ik ben blij dat vandaag de laatste is. En dan morgen ook vijf tussenuren ![]() Wat een chaos gister. Het waait een beetje en meteen problemen met de trein. Voor mij viel het gelukkig wel mee. Ik zat op de heenweg vijf minuten van Utrecht vandaag, is er een bovenleiding gebroken ofzo en moesten we terug naar Amstel. Gelukkig gingen we niet helemaal terug (zowat twintig minuten terug terwijl we zo dichtbij waren), maar we stopten op Maarssen en moesten zes minuten op de stoptrein wachten. Het was wel heel koud op het station. Terug kwam de trein wel op tijd, maar ging tien minuten te laat weg. Viel wel mee dus, ik had gehoord dat naar Schiphol niks meer kon dus was bang dat ik ook niet weg kon. Ik heb mijn nieuwe broek aan en hij zit veel minder perfect dan in de winkel ![]() ![]() Echt waardeloos, ik ga een nieuwe broek zoeken en geen spijkerbroek want hieruit blijkt maar weer dat spijkerbroeken niks voor mij zijn. Ik ga niet nog een maat groter kopen, want deze is al maat 30. Vandaag ook pas weer tegen zevenen thuis. En dan dus ruzie met mijn ouders ![]() Ik heb mijn moeder net gemaild over iets anders en ook maar gezegd dat mijn broek een miskoop is, misschien dat het dan niet op volledige ruzie uitdraait vanavond. Of juist wel, omdat het dan al begint als ik binnen kom. Maar het kan me niet schelen wat ze vinden, ik trek 'm vanavond uit en niet meer aan. Hoe druk kan je je maken om zoiets kleins? Maar het voelt nu heel groot want ik voel me nu echt niet op mijn gemak, plus ik krijg last van mijn buik ervan en mijn schouder doet pijn van het typen, dus ik voel me nu gewoon ongelukkig. Verder heb ik nog iets dat wel belangrijk is, wat aan de ene kant wel leuk is en aan de andere kant vind ik het niet leuk. Maar ik heb geen zin om het daar nu over te hebben omdat ik dus ook niet helemaal leuk vind en ik voel me nu al slecht dus als ik het daar nu over ga hebben al helemaal. Nog een uur in mijn eentje zitten, daarna zijn anderen klaar met werkcollege en dan vier uur lang practicum. Ik heb mijn dag niet vandaag. Misschien kan ik er over een maand om lachen (over dat broekgedoe), maar nu even niet.
__________________
I'm not afraid of happy endings. I'm just afraid my life won't work that way.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
@Heksjuh: In een poging je wat moed in te praten: Wat boeit de maat nu weer? En of je een broek nu wel of niet koopt; je maat veranderd er echt niet door. Koop gewoon de broek die je mooi vindt en die lekker zit, lekker boeiend wat de maat is. (Misschien komt het door de leeftijd dat ik me daar niet (meer) druk om kan maken?
![]() ![]() ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]() Ik koop ok geen broeken een maat kleiner omdat ik geen grotere maat wil, maar ik vind het gewoon vervelend om een grotere maat aan te moeten. En mijn andere spijkerbroek is wel 29, en ik heb een niet spijkerbroek in 36 die perfect zit, dan vind ik het vervelend dat ik in de winkel wel 38/40 moet. Maar eigenlijk is dat natuurlijk belachelijk. Ik hoop dat hij na het weekend beter zit en een beetje uitgelopen is, maar ik ben bang dat hij gaat krimpen in de was ![]() Maar je woorden helpen wel, want ik moet gewoon een beetje relativeren ![]()
__________________
I'm not afraid of happy endings. I'm just afraid my life won't work that way.
|
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() Verder; naja ik ben nog steeds niet aan mn paper begonnen... Maar ik heb nu echt niets anders meer te doen om eronder uit te komen dus ik moet nu wel beginnen ![]()
__________________
"Falling feels like flying, until you hit the ground. And everything looks beautiful, until you take a look around"
|
![]() |
|
Zou ik kunnen slapen of niet?
Kan ik je nog bellen of niet? Durf ik te vertellen of niet? Voor ik verder ga En dat je me vergeet Wil ik dat je weet Ik heb genoten Genoten Van jouw liefde, je vriendschap en van jou ![]()
__________________
Humor is een prachtige waterlelie die wortelt in het troebele water van verdriet.
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Ctrl + V Topic #66 Retro*Love | 500 | 19-04-2007 10:19 |