Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Drugs & Alcohol
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 12-06-2008, 18:30
dzn
dzn is offline
Nou heb ik xtc (orange tulpe) gekocht en op sommige zitte kleine rode stippeltjes... Weinig maar toch enkele...

Nou heb ik ergens geleze dat mcPP een brandend gevoel geeft...Ik heb geproeft en het brande een beetje...

Maar een vriend van me heeft ze getest, ze ware met een stuk of 5 man en ze hadde elk wat gestoken...1 gast is moete gaan zitte omdat hij de rush niet aankon, maar voor de rest heeft niemand gekots of is er niemand gecrasht..

Ik vroeg aan men vriend da ze in de buurt kwame van die we met nieuwjaar hadden ( 120 mg blauwe dolfijntjes getest) en hij zeker even goed.

Nou de vraag aan jullie , wat moet ik doen met deze? ik heb op pillreports gezocht en een paar goede commentare gevonden...

Ik woon namelijk en België en heb geen mogelijk om ze te testen! drigend hulp nodig.

alvast bedankt!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 12-06-2008, 18:49
Ellesdee
Avatar van Ellesdee
Ellesdee is offline
http://drugsforum.nl/viewtopic.php?f=3&t=15100

Zelf pillen testen

In smartshops en via het internet zijn zelftesten (bijvoorbeeld EZ Test en DopeTest) te koop. Bij deze testen gaat het om een kleurtest, gebaseerd op de Marquis-test. Het is niet mogelijk om op basis van alleen deze test een betrouwbare uitspraak te doen over de inhoud van een pil. De kleurreactie is niet meer dan een indicatie voor de inhoud en geeft geen enkele informatie over de hoeveelheid van een stof.

Het grote gevaar van een zelftest is dat de test een valse schijn van zekerheid kan geven. Pillen waarin meer stoffen voorkomen, geven met een zelftest vaak verwarrende of misleidende uitkomsten. Dit gevaar bestaat vooral bij pillen welke naast een XTC-achtige (MDMA, MDEA, MDA) een andere ongewenste stof bevatten. Voorbeelden van dergelijke stoffen uit het verleden zijn: strychnine (rattengif) en PMA.

De enige manier om de daadwerkelijke inhoud van een pil te kunnen achterhalen is deze te laten testen bij een van de officiële testservices op deze site. Deze testservices gebruiken ook de Marquis-test, echter alleen als indicatie. Bij een testservice kun je een volledige uitslag krijgen over de inhoud van een pil (of andere drugs), zowel kwalitatief als kwantitatief.
__________________
People used to explore the dimensions of reality by taking LSD to make the world look weird.The world is weird&they take PROZAC to make it look normal
Met citaat reageren
Oud 12-06-2008, 20:22
De Veroorzaker
Avatar van De Veroorzaker
De Veroorzaker is offline
Aan mij geven. Nee, als de rest er geen last van heeft gehad zou ik ze gewoon opeten, maar ik zeg niet dat jij dat moet doen
__________________
Welcome to your mom's house!
Met citaat reageren
Oud 13-06-2008, 00:53
Hydrodynamikaas
Avatar van Hydrodynamikaas
Hydrodynamikaas is offline
Wat is nu psies de link met de rode stipjes? Overdatum dingen?
__________________
Je bent bladgroen papi, voer voor de apen!
Met citaat reageren
Oud 13-06-2008, 13:15
Ir. de Narie
Avatar van Ir. de Narie
Ir. de Narie is offline
Hij refereert waarschijnlijk aan "Confetti/Regenboog" tabletjes.
Hier al eerder lokaal besproken.

Hiervoor werd plusminus twee jaar geleden een waarschuwing door de monitor- en hulpinstanties afgegeven vanwege het feit dat ze hoewel verkocht als xtc, mcpp bevatten.
Bij hogere doseringen (bijvoorbeeld na bijpakken 'omdattnietwerkt') kan dit al bij drie pillen leiden tot onwel worden en coma's.

Mcpp is een afbraakproduct van antidepressiva en kan indien bewust gebruikt als effect hebben dat je er een lichte vaagheid en desoriëntatie door beleeft en er 's ochtends uitgerust en zonder kater van wakker wordt.
__________________
~ beoefent de kunst van het stealthlopen
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Hulp nodig?
Jade_Angel
1 21-01-2005 22:47
Huiswerkvragen: Cultuur, Maatschappij & Economie Muziek dringend hulp nodig
gekkedoozzz
56 14-01-2004 17:05
Software & Hardware Hulp nodig bij 'n MS Excel formule
Slither
0 11-03-2003 19:41
Algemene schoolzaken heel dringend hulp nodig
rubidoll
9 03-05-2002 18:06
Software & Hardware DRINGEND hulp nodig voor KAZAA
miep
16 28-01-2002 11:37
Games Heb hulp nodig
mik-mak
13 24-12-2001 15:17


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:49.