Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 19-03-2009, 01:51
zmorganaz
Avatar van zmorganaz
zmorganaz is offline
Hej,

Ik heb al eens rondgelezen en ik vind vele tips over audities en monologen. (bedankt aan iedereen tot zover was dat al heel leerrijk). Maar ik heb nog niets gevonden over vrije keuze presentaties.
Ik ga audities doen in Antwerpen (KDG drama afstudeerrichting acteren) en ik moet een presentatie doen naar vrije keuze.
Bedoelen ze hiermee dat ik mezelf moet voorstellen of moet ik een showke op voeren (bv jongleren en entertainen naar de hand van wat ik kan) of moet je een tweede monoloog doen.
Heeft iemand tips hiervoor? Heeft iemand hier ervaring mee en zo ja wat heb je dan gedaan als presentatie? En heeft iemand andere ideeën van wat deze vrije keuze zou inhouden en wat ze van u verwachten?

Sorry voor mijn vele vragen ineens. Maar ik denk dat ik niet de enigste ben met vele vragen. Ik hoop dat er velen kunnen antwoorden. Thx.

Inge
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:59.