Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 06-05-2009, 14:32
Captured2
Captured2 is offline
Heey allemaal,

Ik zat te denken aan de opleiding international business and management studies. Is het een zware opleiding, Hoeveel vreemde talen krijg je. Ik had gelezen dat je Spaans krijgt. KLopt dat? En krijg je ook veel rekenwerk? Ik ben niet goed in wiskunde vandaar dat ik het vraag.
Kortom kan iemand me meer informatie geven over deze opleiding?

Ook twijfel ik tussen een andere opleiding, namelijk: International business , specialisatie fashion and luxury goods management aan de European school of economics in Londen. Dit is echt mijn droomopleiding, maar het is wel helemaal in Londen.Ook is het zo dat het een particuliere school betreft, dus het is wel heel eg duur.

Welke opleiding zal ik kiezen?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 06-05-2009, 20:04
annoniempje
Avatar van annoniempje
annoniempje is offline
Hoi,

Allereerst. Welke opleiding je moet kiezen ligt puur aan jezelf. Kijken wat financieel haalbaar is, waar je krijgt wat jou het meest aanspreekt en of je ook zolang in londen wilt blijven.

Ten tweede. Ik zat ook aan imbs te denken dus weet er het een of ander van af. Je hoeft geen spaans. Je moet 2 vreemde talen hebben. Een daarvan is engels (studie is in engels) en daar moest je dus nog extra taal kiezen. Ik weet dat bij de HVA de keuze is tussen Frans, Duits, Spaans en Portugees (dacht ik ook). Voor Frans en Duits moet je al het een of ander weten. Spaans en Portugees is vanaf beginnersniveau.
Je zal er wel wiskunde moeten doen. Logisch. Economische studies. Wel is het zo dat je geen boxplot ofzo hoeft te maken meer meer het economische rekenwerk. Percentages, indexcijfers en rekensommen die je bij M&o krijgt. Dus ik denk ook dat je meer moet kijken naar je cijfers voor M&o en Economie dan naar je wiskunde cijfers. Dat is wel belangrijk, maar niet zo belangrijk als economie en m&o.
Maar als ik naar je alternatieven kijk zijn de meeste wel met dat rekenen. Overal waar iets met business of economie in de naam staat weet je eigenlijk dat je moet rekenen.

Maar zoals ik al zei. Wat je uiteindelijk kiest moet je zelf bepalen. Kijk wat je interesses zijn. Wat je leuk vind. Wat vooral niet en baseer daar uiteindelijk je keuze op.

Veel succes!
Met citaat reageren
Oud 15-05-2009, 15:33
Xavier88
Avatar van Xavier88
Xavier88 is offline
IBMS is een hele goeie studie. je krijgt inderdaad toegepaste wiskunde m.b.t. economie je zult een marketingplan moeten schrijven je krijgt kostprijsberekening, financiering, budgettering. je zult qua rekenwerk met marges aan de slag moeten en berekeningne moeten kunnen maken omtrent financiele gesteldheid van een bedrijf. er zal zeker stof over import/export bij zitten.
Het is een erg brede studie waar je meerdere kanten mee op kan. in het 3e jaar geloof ik ga je meer een richting kiezen zodat je je wel enigsinds specialiseerd. plus 2x een half jaar buitenland! altijd leuk/leerzaam..
als ik deze opleiding ga done ga ik soooowieso proberen half jaar in american university plek te krijgen...
misschien komen we elkaar tegen volgend jaar! (hva)
Met citaat reageren
Oud 26-05-2009, 16:32
flipsyde
Avatar van flipsyde
flipsyde is offline
weet iemand waar ik deze opleiding het best kan volgen?

HU (utrect)
of HvA FEM (amsterdam)
__________________
punt
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Studeren ibs of ibms
yasser123
1 23-08-2016 08:48
Muziek Johann Johannsson - IBM 1401, A User’s Manual
pete da pornkid
8 09-11-2006 19:04
Software & Hardware Geen CD-ROM in mijn IBM Pentium 1
aap777
8 18-10-2003 03:27
Software & Hardware Laptop geheugen (IBM Thinkpad A20m)
wyner
1 10-09-2002 19:47
Software & Hardware [ibm beeldscherm] zwart beeld in xp
1201Rick
1 29-07-2002 18:07
Software & Hardware vraagje over ibm aptiva mobo
jge
1 29-11-2001 21:48


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:16.