Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
eigenlijk best vies de vorige keer maakt zij het uit en voor een andere (die haar later bedroog voor de 2keer
![]() ![]() ![]() |
![]() |
|
Als je tijdens de pauze niet alleen wil staan moet je bij een ander groepje gaan staan. Maar bestaat er niet een kans dat je vrienden nog wel bijtrekken, als je het vandaag pas uit hebt gemaakt?
__________________
It's easy, like getting your attention, we go "Sex! Sex! Sex! Sex! Sex!"
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Een heel erge seksitische vriendin met een sexischtische vriend En een die nogal lesbie lijkt als het om mijn ex gaat(A) En iemand die ik wel mag en hij mij xD En (niet mijn vriend ik moet kotsen als ik hem zie..) haar ex die haar 2x heeft bedrogen... Dus nee.. behalve die ene dan(A) ![]() |
![]() |
|
Wie zou het daar niet mee eens zijn? Het enige probleem is misschien dat als je bij mensen gaat staan die jij niet zo goed kent maar die elkaar wel heel goed kennen, die mensen misschien wat gek opkijken dat je erbij bent gekomen en je niet meteen opnemen in je groepje. Ik zou zelf kiezen voor een vrij open groepje, dan. Bij mijn school had je altijd een hoekje waar alle alto's rondhingen en als je beste altovriendjes er dan niet waren kon je altijd wel bij anderen terecht omdat je iedereen wel een beetje kent zo van gezicht of via via. En ik speelde wel eens gitaar op school in de pauzes dus mensen kenden mij ook en dan was ik zogezegd 'die hippie'. Ik hoefde dan ook niet bij andere groepjes te staan, maar ik denk dat het bij andere groepen wel zo'n beetje hetzelfde werkt.
__________________
It's easy, like getting your attention, we go "Sex! Sex! Sex! Sex! Sex!"
|
![]() |
||
Citaat:
Maar inderdaad, zoek een hobby, praat met je klasgenoten en zoek een nieuw groepje.
__________________
Er zal altijd van jullie gehouden worden, en gek genoeg heb ik daarvoor geen toverstaf nodig, al is het de meest mysterieuze magie die er bestaat.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Wat saai zeg! #950 Dark Phoenix | 500 | 09-04-2010 22:54 | |
De Kantine |
Joris en de geheimsaaiige toverdrank #897 Verwijderd | 500 | 05-03-2010 13:24 | |
De Kantine |
Schrijf een contactadvertentie voor de forumer boven je Verwijderd | 140 | 04-02-2010 16:11 | |
Muziek |
Minimum leeftijd Lowlands? A Lot Of Rock | 14 | 20-02-2008 22:53 | |
Psychologie |
Wat raakte je vandaag #5 Verwijderd | 361 | 03-09-2005 22:00 | |
Lifestyle |
Wat vond je van je dagje? pipimädchen | 500 | 02-09-2005 12:27 |