Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Huiswerkvragen: Cultuur, Maatschappij & Economie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 26-03-2011, 10:38
Yadee
Avatar van Yadee
Yadee is offline
Hallo forumlezers,

Voor school moet ik een stelling verzinnen over zelfpresentatie en zelfonplooiing. Een stelling die uitdaagt tot een discussie. Ik ben al hard aan het brainstormen geweest, maar ik kan niet op een goede stelling komen. Zijn er mensen met ideeën?

Alvast bedankt!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 26-03-2011, 18:40
AzN
Avatar van AzN
AzN is offline
Volgens de piramide van Maslow is zelfontplooiing het ultieme doel van de mens. Je kunt als stelling nemen dat dat voor iedereen geldt of dat dat juist pure waanzin is .
__________________
En dat meen ik!
Met citaat reageren
Oud 27-03-2011, 17:59
Missy
Avatar van Missy
Missy is offline
' Zelfonplooiing gebeurdt alleen als je de grens opzoekt'?
__________________
Piekeren is de verkeerde kant op fantaseren.
Met citaat reageren
Oud 04-04-2011, 04:22
Verwijderd
Kijk eens vaker op RTL Z naar studio E&W. Wellicht hebben ze ook herhalingen van Studio E&W op internet.

Dat is een programma waar de meeste onzin wordt geluld over dit soort onderwerpen. Als je een kwartier hebt gekeken ben je nog niks wijzer geworden. Wellicht kun je daar inspiratie opdoen.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:25.