Advertentie | |
|
![]() |
|
Een bus huren is duur. Je betaalt namelijk voor de bus, de benzine en ook voor de buschauffeur die nogal een tijd op jullie moet wachten. Als je van Almere naar Amsterdam moet, kun je veel beter met het OV gaan.
Ik denk trouwens niet dat je groepskorting krijgt. Bij de meeste theaters in elk geval niet. Reken ook op extra kosten in de vorm van servicekosten en administratiekosten. Verder is het heel lastig om in de zomer naar een voorstelling te gaan, omdat in juni het theaterseizoen afloopt en er dan in september pas weer voorstellingen zijn. Zeker als je iets zoekt binnen jullie budget. Als het ook in september mag, dan zou ik gewoon eens wat brochures van theaters in de buurt aanvragen en kijken of er wat leuks in staat. Momenteel worden de kaarten verdeeld, dus dit is daar het handigste moment voor. Als je met een hele grote groep wil, kun je altijd het beste even het theater zelf bellen. Voor de zomer is dit wellicht een leuk uitje in Amsterdam. Een GPS zoektocht door Amsterdam. Kost wel 20 euro p.p. dus dan komt er nog wat geld bij voor de OV kosten. Of de Amsterdam Dungeon. Ik ben er zelf nooit geweest, maar het ziet er leuk en leerzaam uit voor een klassenuitje. Met groepskorting. Nemo is ook leuk, een science museum.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Maar dat terzijde. Wanneer het klassenuitje een 'cultureel doeleinde' moet hebben valt Amsterdam Dungeon hoogstwaarschijnlijk buiten de boot. |
Advertentie |
|
![]() |
|
|