Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Werk, Geld & Recht
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 06-07-2011, 15:14
Banquet
Banquet is offline
Hallo allemaal,

Ik heb een vraagje want zelf weet ik helemaal niet meer wat ik moet.
Ik heb namelijk er voor gekozen dat ik mijn leerjaar over wil doen op het MBO, dit komt natuurlijk vreemd over omdat normaal leerlaren deze keuze maken.
Ikzelf vind dat ik nog niet klaar ben voor het volgende jaar en omdat ik niet met voorbehoud over wil gaan(dit betekend dat je over gaat maar het volgende jaar dan wel van alles moet inhalen). Het is namelijk zo dat wanneer je het als nog niet haalt je dan van de opleiding af moet of alsnog weer naar het jaar ervoor moet. Ik heb dan dus zelf ervoor gekozen dat ik dit jaar overdoe zodat ik gewoon normaal over kan gaan en dan ook niet extra werk hoef te doen het 2e jaar. Maar wat zegt nu mijn school, mijn school zegt nu gewoon dat ik naar het 2e jaar moet en dat ik dan dus van alles moet inhalen. Ook vinden ze dat ik te makkelijk over deze keuze denk, terwijl ik hier veel aandacht aan besteed heb.

Wat zijn nu mijn rechten als een scholier? kan ik gewoon alsnog het jaar over doen of moet ik nu echt naar het 2e jaar terwijl ik helemaal niet achter die keuze sta?

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.

Vriendelijke groet,

Banquet.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 06-07-2011, 17:10
T_ID
Avatar van T_ID
T_ID is offline
Heb je geprobeerd met hen in discussie te gaan, en de redenen waarom jij het jaar over wilt doen al uitgelegd? Dat is de eerste stap.

Als jij zegt dat je zeker weet dat al dat inhalen plus het volgende jaar niet goed zou gaan, en je dan veel verder van huis bent, luisteren ze daar vast wel naar.
__________________
"Republicans understand the importance of bondage between a mother and child." - Dan Quayle
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie ik weet het niet meer
Barb4
7 30-12-2007 19:34
Lifestyle Nieuw Vegetarisme/Veganisme Topic
Verwijderd
374 15-02-2004 17:50
Liefde & Relatie ik weet het even niet meer
groezel538
15 14-10-2003 15:53
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap OV-kaart voor studenten dient te worden afgeschaft
Unexplained
102 29-04-2003 16:07
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Toch nog maar een keer BUSH!!
Verwijderd
27 13-03-2003 22:07
Levensbeschouwing & Filosofie De beoordeling/het profiel van Jezus Christus
Verwijderd
11 05-05-2002 18:28


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:58.