| Advertentie | |
|
|
|
|
|
||
|
Citaat:
**update** Ik heb het ontwerp aangepast. ![]() Ik heb ook nog andere ontwerpen. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Deze verspreiden zeg maar ook een mooie boodschap . Prijs blijft hetzelfde.
__________________
Find your strength in love.
Laatst gewijzigd op 02-01-2013 om 15:45. |
||
|
|
||
|
Citaat:
Zouden heel veel mensen deze boodschap verspreiden dan zal dat echt wel invloed hebben. Maargoed dit is wishful thinking natuurlijk.
__________________
Find your strength in love.
|
||
|
|
|
|
Where is the love... Van mij mag je best feedback leveren maar ik zie niet wat je ermee opschiet om onaardig en negatief te doen.
Ik vind zelf de ontwerpen niet matig en dat zijn ze overigens ook gewoon niet. Ik weet hoe het resultaat er uitziet op de t-shirts en ik heb daar heel veel positieve feedback op ontvangen. Degene die de teksten vergelijkt met christelijke propaganda heeft volgens mij maar weinig inzicht in het verschil tussen christelijke propaganda en spiritualiteit. Beetje jammer dit.
__________________
Find your strength in love.
|
|
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Verhalen & Gedichten |
[Vervolg]Achter de gele deur #2 Eend | 166 | 20-06-2006 21:32 | |
| ARTistiek |
T begin hebbik hier wel es neergezet Eend | 48 | 18-05-2002 19:12 | |
| ARTistiek |
Een verhaaltje van mij... Eend | 5 | 03-12-2001 15:58 | |