Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 13-01-2013, 20:03
DuncanDeWitte
DuncanDeWitte is offline
Eigenlijk heb ik keuzes maken over mijn toekomst zo lang mogelijk uitgesteld, alle opties opengehouden en nooit een mogelijkheid weggestreept. Maar nu zit ik in 6vwo, het examenjaar, opgescheept met een E&M-pakket met Wiskunde B en als extra vak Natuurkunde.
Sinds pas ben ik er echter uit dat ik niks op een TU wil gaan studeren. Kan ik dan beter direct Natuurkunde laten vallen of kan ik het beter houden aangezien het goed op je diploma staat en het 'later nog van pas kan komen'? Zullen mensen later wel kijken naar het extra vak - dat er uiteindelijk niet toe doet - wat ik gevolgd heb? Ik wil ook deel gaan nemen aan een lotingsstudie en dan telt een extra vak toch ook mee voor je gemiddelde? Ik sta overigens een 6.2, onder mijn gemiddelde.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 13-01-2013, 20:07
Em.
Avatar van Em.
Em. is offline
Voor heel veel studies heb je natuurkunde en wiskunde b (of toch b of a) nodig. Niet alleen voor natuurkunde of andere technische studies, maar ook bijvoorbeeld voor geneeskunde, biologie of aardwetenschappen. Ik zou het dus niet zomaar laten vallen, omdat je geen technische studie wilt doen.
__________________
(...) en ik hou zo van verlangen en ik hou zo van alleen zijn en ik hou zo van het denken dat het zou kunnen als het kon. - Tjitske Jansen
Met citaat reageren
Oud 13-01-2013, 22:15
Simon
Avatar van Simon
Simon is offline
Ik zou in ieder geval niet als leidend levensprincipe besluiteloosheid nemen.
__________________
Dat internet heeft wel wat. twitter.com/scholieren of simon@scholieren.com
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 13:37
Verwijderd
In 2003 telde een extra vak niet mee voor je lotingsgemiddelde. Ik had zelf 3 vakken in de vrije ruimte in plaats van 1 zoals verplicht was, en daarvan telde alleen het hoogste cijfer voor mijn lotingsgemiddelde. Ik weet niet of dat nog steeds zo is.
Met citaat reageren
Oud 14-01-2013, 14:51
Tochjo
Avatar van Tochjo
Tochjo is offline
Dat is nog steeds zo.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Algemene schoolzaken Moeite met extra vakken kiezen
Anoniem><
33 13-03-2016 14:51
Algemene schoolzaken Studeren: Extra vak(ken) volgen
Little_Sun
10 09-02-2005 13:32
Algemene schoolzaken Versneld VWO, welke extra vakken?
Freule
2 13-05-2004 17:05
Eindexamens 2004 Met welk(e) extra vak(ken) doen jullie examen?
Daantje_0705
6 11-05-2004 14:08


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:07.