Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 28-05-2001, 12:03
jetski
jetski is offline
help ik kan geen sms jes meer versturen
weet iemand wat de sms survus ofzoiets van de siemens c25 van duchtone is?
doegie jetski
__________________
doegie jitske
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 28-05-2001, 13:12
LM
LM is offline
Je smstegoed opwarderen?¿
Of een nieuwe kopen met een fatsoenlijk netwerk. Of een Libertel foon! dan hoef je je smstegoed niet opte warderen en zo!
__________________
Why?
Met citaat reageren
Oud 28-05-2001, 15:20
Verwijderd
Dutchtone heeft ook geen gescheiden bel- en SMS-tegoed, dus wat jij schrijft is onzin. Het is gewoon één grote "pool" van tegoed, dus je moet gewoon ff 787 bellen om te kijken óf je nog tegoed hebt. Wel heb ik gehoord van sommige mensen dat ze bv. nog 1 of 2 gulden tegoed hadden, maar toch geen SMS'jes meer konden versturen. Ik heb gebeld met Dutchtone, en daar wisten ze niet waar het door kwam. Dus doe gewoon veilig en heb minstens een tientje tegoed.

Dutchtone is trouwens een goed netwerk. Ik heb het zelf al bijna twee jaar en nog nooit problemen gehad. Dus niet lullen.

Wat ook nog kan is, dat op één of andere manier het nummer van je berichtencentrale niet correct is ingevuld. Maar ik ga er maar ff vanuit dat dat niet wel het geval is.

Dus check eerst maar ff je tegoed...en als dat in orde is, post dan ff de foutmelding die je op het display ziet.
Met citaat reageren
Oud 29-05-2001, 17:10
Bad Boy Me
Bad Boy Me is offline
servicenummer voor smssen met dutchtone: 0628500561

en dat gelul van minimaal 10 piek btg nodig is onzin, alleen bij ben moet je meer als 4 euro hebben om te smssen, bij alle anderen kan je je laatste CENT opmaken met smssen

(en bij libertel kan je vaak 3 uur smssen als je nog maar 1 piek ofzo heb omdat 't daar lang duurt voor 't afgeschreven word (bij smssen, bij bellen gaat 't wel realtime van je tegoed af)
__________________
Help me brommer de winter door, giro 9012767, and remember...... alle beetjes helpeh!
Met citaat reageren
Oud 29-05-2001, 17:24
Verwijderd
hehe...sprak hij vol overtuiging!

no shittin..
bij libertel moet je ook boven de 2 piek zitten om te kunnen smsen..zodra je daar onder komt kan je er alleen nog maar mee bellen!

aight..?

liek wiel roel zu wurrold! (after custard fucked up dramatically)
Met citaat reageren
Oud 29-05-2001, 17:26
Verwijderd
[QUOTE]nare man schreef:
"...dat dat niet wel het geval is."

vla. lijkt me grammaticaal geen prijzenswaardige zinsconstructie.

Ach en wee, U gaat niet door voor den koelkast.
Met citaat reageren
Oud 29-05-2001, 19:33
Orion16
Avatar van Orion16
Orion16 is offline
Citaat:
jetski schreef:
help ik kan geen sms jes meer versturen
weet iemand wat de sms survus ofzoiets van de siemens c25 van duchtone is?
doegie jetski
Je moet het nummer van de berichtencentrale van Dutchtone weten dan moet je gewoon de klantenservice bellen

Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:12.