Advertentie | |
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Ik blijf bij 2-1 Bosvelt Bosvelt Bruggink ![]() |
![]() |
|
feyenootrd wint in een barslechte wedstrijd in de blessuretijd met 2-1 van psv door een lucky goal van Buffel
0-1 Kezman 1-1 Van Hooijdonk zo blijft t nog spannend tot t laatst en blijft feyenoord in de race voor de 2e plaats
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose. |
![]() |
|
Heb bij de voetbalvoorspelling 2-1 voor Feyenoord gezegd.
Scoreverloop: 1-0 Bosvelt (rust) 2-0 Van Hooydonk 2-1 Kezman. Feyenoord moet winnen, want ze weten dat de kans klein is dat Ajax punten verspeelt tegen De Graafschap. En PSV wordt dan maar kampioen thuis tegen Utrecht. Willen het zo snel mogelijk worden, maar het liefst in eigen stadion, alhoewel kampioen worden in het mooiste stadion van Nederland me ook mooi lijkt.
__________________
Mr.Oizo als vaste forummer: 27-04-2000 - 13-11-2006. Daarna passief lid geworden.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Feyenoord wint en Ajax verliest deze week ![]() |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() ![]() Maar oke, als ut MOET dan liever PSV dan ajax kampioen ![]() |
![]() |
|
1e stafschop scijnt nogal dubieus te zijn (zie ik vanavond wel)
maar die van bommel, daar moet echt een arbitragezaak tegen komen, want als je dit soort overtredingen onbestraft laat, kan je beter de scheids thuis laten ben iig blij dat t nu tot de laatste speeldag spannend kan blijven ![]()
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose. |
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
het was dikverdiend dat is zeker. alleen op de site van psv staan er zulke omgedraaide berichten:
PSV begint in een aanvallende opstelling in de wedstrijd tegen Feyenoord, maar het wordt eigenlijk direct naar achteren gedrukt. De eerste kansjes zijn dan ook voor de gastheren. Achterin heeft vooral Lee het erg lastig met Kalou. Na een kwartier redelijk voetbal zakt het wat in. Opschudding dan even als Van Bommel te laat komt bij Ono. Ono moet geblesseerd het veld verlaten en zijn vervanger is Acuña. Als er iets meer dan een half uur gespeeld is laat Kalou zich binnen de zestien meter vallen bij Ooijer. Een absolute schwalbe van de man uit Ivoorkust, maar scheidsrechter Jol ziet er toch een strafschop in. Van Hooijdonk heeft geen moeite met dit buitenkansje, alhoewel Lenaerts er goed bij zit. Dan twee mogelijkheden voor PSV als Lodewijks eerst redding verricht op een schot van Van Bommel en Bruggink even later in vrije positie naast kopt. Dat had absoluut de gelijkmaker moeten zijn. In de tegenaanval, inmiddels in blessuretijd, gaat PSV achterin lelijk in de fout en is Van Hooijdonk erbij om voor de 2-0 aan te tekenen. Gele kaarten in die eerste helft zijn er voor Ooijer, Bruggink, Lurling en De Nooijer. De tweede helft een positiewisseling aan de kant van PSV, waar Van der Schaaf achterin is gaan spelen en Vogel terug is gekeerd op het middenveld. PSV komt dan terug in de wedstrijd als Rommedahl veel ruimte krijgt op links. Rommedahl krijgt de bal bij de tweede paal, waar uiteraard Kezman staat. Kezman schiet de bal op doel en ziet hem eerst nog via de paal met een rare curve in het doel gaan: 2-1. Rommedahl heeft dan de gelijkmaker op de schoen, maar hij levert de bal zomaar bij Lodewijks omdat hij een fluitje hoorde. Dat zal wel van een Feyenoord supporter gekomen zijn. Aan de andere kant dan weer een discutabele situatie. Vogel trekt Lurling licht aan het shirt, maar te licht om te vallen. Toch valt Lurling en Jol legt de bal andermaal op de stip. Van der Schaaf gooit dan nog even een kluitje gras op het hoofd van de strafschoppennemer Van Hooijdonk en krijgt daarvoor geel. Van Hooijdonk stuurt Lenaerts de verkeerde hoek in en scoort: 3-1. Er komt dan nog een soort slotoffensief van PSV, maar het is gewoon te slordig in de afwerking. En in tegenstelling tot Feyenoord krijgt PSV geen strafschop als het deze wél verdient en mag De Nooijer blijven staan als hij eigenlijk een tweede gele kaart moet krijgen. De spanning is terug in de kop van de Holland Casino Eredivisie, Feyenoord zal hoogstwaarschijnlijk een feestje gaan vieren en Dick Jol zal ongetwijfeld uitgenodigd zijn. dan moet je toch toegeven dat het gewoon terecht was ![]() |
![]() |
|||
Citaat:
Citaat:
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose. |
![]() |
||
Citaat:
__________________
Verander vastbesloten van mening
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
"Een juichtoon dav're langs de velden, Voor ons dierbaar Rood en Wit! De ploeg der dapp're Meersche helden,Onze vreugd en trots bezit!"
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Vrije tijd |
Eredivisie 2007/2008 Jarabe de Palo | 389 | 20-05-2008 22:13 | |
Vrije tijd |
Voorspellingen KPN Eredivisie - 24/04-28/04 Tofke_H | 58 | 03-05-2002 16:53 | |
Vrije tijd |
Voorspellingen KPN Eredivisie - 19/04-21/04 (24/04-25/04) Tofke_H | 68 | 23-04-2002 16:59 | |
Vrije tijd |
Komt uw maar; voorspelling 1/4 finale UEFA CUP, PSV - FEYENOORD Shox | 81 | 22-03-2002 15:53 | |
Vrije tijd |
voorspelling eindstand feyenoord-psv majiti | 4 | 21-03-2002 20:16 | |
Vrije tijd |
Voorspellingen KPN Eredivisie - 05/02-10/02 Tofke_H | 82 | 11-02-2002 09:07 |