heey,
het is alweer een tijdje geleden (17 april).
maar toen wasz ik dus naar de musical van Queen geweest (de musical heet 'We will rock you!". (we waren met school voor 5 dagen naar Londen geweest!) Die was echt heel erg cool! Echt gaaf gewoon. De musical duurde best lang, maar voor mn gevoel was hij zo af.
nu hadden we dinsdag, van de leraren die mee zijn geweest, een cd-rom gehad met nog heel wat foto's (gewoon van de hele week, niet alleen van de musical) maar dus, tijdens dat je de foto's ziet, ook de musical muziek...! Ik vind het nog steeds echt kewl, (zie gelijk de musical weer voor me) dat was echt wel het leukste van de hele week.
maargoed... Wat me dus opviel, is dat er bij die musical heel veel Nederlanders waren (ook veel Engelsen natuurlijk, dat was de meerderheid) maar overal om me heen, hoorde ik Nederlands!
is een van jullie toevallig ook heen geweest? hoe vonden jullie het?! en wat vond je het leukst van de musical?
voor degene die niet zijn geweest, maar Queen wel goed vinden, welke song vinden jullie het beste dan?
-xxx-
__________________
Dit is een coole sig.
|