Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 11-04-2002, 19:50
Verwijderd
ik weet niet hoe ik moet beginnen. ik weet dat me vriend hier wel eens ooit kijk, maar toch moet ik het kwijt en ik wil jullie advies als dat even kan.
ik denk soms dat me vriend me niet vertrouw en zich schaamt voor mij. en ik kan dat laatste wel snappen want soms geef ik er nix om hoe ik er uit zie ofzo, of maak ik mezelf een beetje erg op (veel eyeliner), maar dan nog, als vriend zijnde kan dat toch niet?
ik kan het me ook verbeelden , want dat doe ik wel vaker (ik denk altijd dat mensen me niet aardig vinden enzo) maar ik weet niet wat ik moet doen. ook denk ik dus dat hij me niet vertrouwt, omdat hij soms een BEETJE controleert. hij kijkt dus ook op deze site omdat ik hier vaak op zit maar ik weet niet. misschien ben ik gewoon onzeker ofzo, maar ik wil ff weten wat jullie er van vinden. want ik ben soms de weg een beetje kwijt als jullie snappen wat ik bedoel. nou in ieder geval bedankt voor het lezen en aub advies...?!
xxx jes mij!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 11-04-2002, 19:58
lady_x
Avatar van lady_x
lady_x is offline
Is normaal dat je je wat onzeker voelt, ook ben ik zo. Maar blijf gewoon jezelf en als je je daar goed bij voelt, dan is dat het beste.
Met citaat reageren
Oud 11-04-2002, 20:16
droomkoningin
Avatar van droomkoningin
droomkoningin is offline
Blijf in elk geval jezelf!
En anders vraag je het hem toch?Moeilijk, i know.Maar je kunt het altijd proberen....toch??
__________________
~Jij bent mooi, niet mooier, jij bent anders mooi~Mijn advies: blijf dan weg!~I can't feel a thing from my head down to my toes~
Met citaat reageren
Oud 11-04-2002, 20:41
Verwijderd
ja ik weet niet! ik ben gewoon panisch. nee, maar ik ben gewoon f*cking onzeker en ik ben ook heel negatief over mezelf en alles eigelijk. ik weet niet. mezelf blijven is wel goed, maar ik ben lomp en heb een grote bek, daarom moet niemand mij, dus ik moet wel veranderen.
Met citaat reageren
Oud 11-04-2002, 20:48
Orion16
Avatar van Orion16
Orion16 is offline
Als je je vriend laat voelen hoe ontzettend veel je om hem geeft dan komt alles goed. Echt..

Dan leert hij je wel te vertrouwen.. Hij is vast wel zo slim om dat te begrijpen en om klaar te staan voor jou als hij ook onwijs veel om JOU geeft.. Maar dat kun je vanzelf merken, ik ken je vriendje niet duss... By the way je bent een mooi meisje je hoeft niet onzeker te zijn over jezelf

Veel suc6!
Met citaat reageren
Oud 12-04-2002, 15:33
Verwijderd
oke, ik zal toch maar moeten veranderen als ik wil dat hij bij me blijft. en dat wil ik dus. ik hou keiveel van hem en als ik hem kwijt raak, nou dan sta ik niet voor de gevolgen in...!
in ieder geval bedankt voor jullie reacties!
thnx!
xxxxxxxxjes mij!
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Verhalen & Gedichten Help ik weet geen titel voor boek
Mort'n
10 22-11-2015 07:11
Verhalen & Gedichten [Column] Geen titel
maarte
11 10-08-2006 10:31
Verhalen & Gedichten [Columnwedstrijd] Geen titel
Verwijderd
0 03-06-2005 16:46
Verhalen & Gedichten Verhalenwedstrijd: Geen titel
Ieke
0 05-04-2004 20:44
Verhalen & Gedichten Nog geen titel...
CoveredEyes
13 04-10-2003 08:48
Verhalen & Gedichten [geen titel] (geïnspireerd door een lied)
de Duif met de Bijl
2 06-03-2003 19:50


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:16.